AKCE: K VAŠÍ NOVÉ GARNÝŽI ŘASÍCÍ PÁSKA ZDARMA !!! | Aktuality CZAKCE: K VAŠÍ NOVÉ GARNÝŽI ŘASÍCÍ PÁSKA ZDARMA !!! | Aktuality EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

AKCE: K VAŠÍ NOVÉ GARNÝŽI ŘASÍCÍ PÁSKA ZDARMA !!!

To se mi líbí

Profesionální řasící pásky ke každé zakoupené garnýži zdarma! Typ řasící pásky dle vlastního výběru do šířky pásky 50 mm. Množství pásky – dvojnásobek délky garnýže.

Rádi bychom naše zákazníky – jako poděkování za nákup garnýží v našem e-shopu, odměnili řasící páskou. Jedná se o prozatím nejlepší systém řasení, který se na trhu objevil.

Řasící páska se na záclony či závěsy našije ke kraji tak, aby po zavěšení nebyly vidět vodící prvky. Výsledný dojem díky tomu nekazí žádné viditelné háčky ani úchyty a dekorace díky tomu působí dokonale. Řasící páska, kterou od nás jako poděkování za váš nákup dostanete, bude stačit pro dvojnásobné nařasení dostačující pro dokonalý vzhled vaší nové záclony či závěsu.

Součástí dodávky jsou i šnečky k zavěšení dekoračních tkanin. Na rozdíl od většiny jiných firem, které pro zavěšení záclon a závěsů stále používají tradiční žabky, naše firma Petroš Interiér ke garnýžím využívá právě zavěšovacího systému kroužků se šnečky ve spojení s řasící páskou. Výhodou tohoto systému je, že dekorační tkaniny velmi pěkně drží, závěsy a záclony jdou přitom snadno sundávat a po estetické stránce tento systém pomáhá udržet stále dokonalé nařasení a, jak už bylo zmíněno, úchytný systém není vidět – celkový dojem tedy nic nekazí.

Na vyžádání můžeme dodat místo kroužků se šnečkem i umělohmotný háček. Ten ale příliš nedoporučujeme, protože s ním nemáme dobré zkušenosti. Třebaže jsme vyzkoušeli háčky od dodavatelů z celého světa, zkušenost ukázala, že vlivem stárnutí se všechny tyto háčky kazí a lámou.

Nahlédněte do našeho e-shopu garnýží zde: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/


 


 


AKCE: K VAŠÍ NOVÉ GARNÝŽI ŘASÍCÍ PÁSKA ZDARMA !!! | Aktuality
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign