NOVÉ LÁTKY NA ROK 2017 JSOU ZDE | Aktuality CZNOVÉ LÁTKY NA ROK 2017 JSOU ZDE | Aktuality EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

NOVÉ LÁTKY NA ROK 2017 JSOU ZDE

To se mi líbí

NOVÉ LÁTKY NA ROK 2017 JSOU ZDE

Vážení a milí zákazníci,

stalo se už tradicí, že Vám každý rok v lednu přivážíme nejnovější MÓDNÍ TRENDY a nejnovější KOLEKCE LÁTEK na záclony, závěsy a římské rolety přímo od špičkových evropských výrobců.

LÁTKY UŽ JSOU TADY

A je to opět tady! Ve firemní prodejně Petroš interier na Zámeckém náměstí 44 ve Frýdku-Místku pro Vás máme připraveny čerstvé módní novinky pro Vaše okna.

ODKUD PŘICHÁZEJÍ NOVÉ VZORY

Každý rok v lednu pro Vás vybíráme ty nejhezčí látky a vzory na největším evropském veletrhu bytového textilu Heimtextil v německém Frankfurtu nad Mohanem. Letošní ročník byl opět velmi úspěšný.

HEIMTEXTIL 2017

Na veletrhu Heimtextil se každoročně scházejí přední designéři, výrobci bytového textilu a velkoobchodníci z celého světa.

Letos sem nové trendy a produkty přijelo představit 2963 vystavovatelů ze 67 zemí světa, které si prohlédlo téměř 70 tisíc odborných návštěvníků z celého světa, což je opět o několik stovek více než před rokem. Největší nárůst návštěvníků byl přitom zaznamenán z Brazílie, Číny, Velké Británie, Itálie, Japonska, Ruska, USA a Spojených arabských emirátů. Nejde však jen o množství, ale rok od roku je více patrné, že stále důležitější roli na tomto poli sehrává kvalita.

Na veletrhu Heimtextil jde především o uzavírání kontraktů na celý rok – tedy nakupování toho, co zákazníci na pultech prodejen najdou v následujícím roce. Kromě samotného obchodu je ovšem Heitemtextil také vynikající platformou pro představení novinek a trendů ve světě módy a bytového textilu.

Z TOHO VŠEHO JSME PRO VÁS PŘIVEZLI TO NEJLEPŠÍ – ÚŽASNÉ LÁTKY A NEJNOVĚJŠÍ MÓDNÍ TRENDY.

LÁTKY PRO VÁS HLÍDÁME

Firma Petroš interier se samozřejmě veletrhu Heimtextil každoročně účastní. Nespoléháme se na žádné překupníky a zprostředkovatele, ale látky pro Vás sami osobně vybíráme a dovážíme přímo od výrobců. Díky tomu u nás můžete najít látky, které jinde nemají. Díky osobnímu kontaktu s výrobci pro Vás také můžeme lépe ohlídat kvalitu, příznivé ceny a často i nadstandardní dodací podmínky.

MATERIÁLY DORAZILY. PŘIJĎTE SI VYBRAT

  • nové látky na záclony, závěsy a římské rolety z trendových kolekcí, které jsme pro Vás jen před pár dny přivezli přímo od evropských výrobců
  • zároveň si můžete vybrat i látky na římské rolety, záclony a závěsy ze skladových zásob za skvělé ceny
  • využijte u nás největší výběr hladkých i potištěných blackoutových zá­věsů
  • pro hotely, restaurace a veřejné prostory si můžete vybrat ze široké nabídky nových nehořlavých látek na záclony a závěsy
  • vybrat si můžete také nové trendové garnýže ze stále se rozšiřující nabídky
  • sobě a svým blízkým můžete udělat radost například i krásným a kvalitním dekoračním polštářem

OBLÍBENÉ ZÁCLONY Z NĚMECKA

Naši stálí milí zákazníci už dobře vědí a vždy se velmi těší, že vždy v lednu přivážíme nové krásné a kvalitní záclony a závěsy od našeho německého hlavního dodavatele a výrobce. Samozřejmě Vás ani letos nemůžeme zklamat. Opět pro Vás máme nadílku těchto krásných nových záclon a závěsů. Dezény jsou letos velmi vydařené, a tak se rozhodně máte na co těšit. :)

NOVÉ MÓDNÍ TRENDY

Součástí veletrhu Heimtextil je každoročně i představení nejnovějších módních trendů a barev pro nadcházející sezonu. Nové módní trendy při této příležitosti prezentují špičkoví světoví designéři a nejlepší tvůrčí ateliéry působící v oblasti bytového textilu.

Vy můžete inspiraci těmito trendy využít jak v módě pro okna a pro domácnost, tak i v oděvní módě. Letošní trendy podle světových designérů Vám představujeme v samostatném článku, který najdete pod záložkou „články“, nebo zde: http://www.petros-interier.cz/…i-objevu.php

NOVINKY NA VÁS ČEKAJÍ V PRODEJNĚ

Milí zákazníci, nové vzorníky látek na římské rolety, záclony a závěsy postupně přicházejí do naší frýdecko-místecké prodejny na Zámeckém náměstí 44, kde si je UŽ NYNÍ můžete prohlédnout a vybrat.

Kde nás najdete

Firemní prodejnu Petroš interier najdete na Zámeckém náměstí č. 44 ve Frýdku-Místku – v centru Zámeckého náměstí.

Telefon na prodejnu: 558 621 819, mobil: 608 479 090.
Otevírací doba: pondělí až pátek 9 – 17 hodin, sobota 8 – 12 hodin.

FIREMNÍ PRODEJNU Petroš interier najdete ve Frýdku-Místku v centru Zámeckého náměstí č. 44.
FIREMNÍ PRODEJNU Petroš interier najdete ve Frýdku-Místku v centru Zámeckého náměstí č. 44.

Další kontakty a mapku najdete zde: http://www.petros-interier.cz/kontakt.html

Náš tip:

  • POZVĚTE SI DESIGNÉRA

    Jestliže si své nové záclony, závěsy a římské rolety chcete vybrat v pohodlí domova a všechny látky si přiměřit k ostatnímu zařízení, pozvěte si designéra. Více informací k návštěvě designéra najdete zde: http://www.petros-interier.cz/…signera.html


BAREVNICE pro módní styl Virtual Explorations. Více informací a fotografií najdete pod záložkou Články.


BAREVNICE pro módní styl Planetary Explorations. Více informací a fotografií najdete pod záložkou Články.


BAREVNICE pro módní styl Natural Explorations. Více informací a fotografií najdete pod záložkou Články.


BAREVNICE pro módní styl Cultural Explorations. Více informací a fotografií najdete pod záložkou Články.

 


 


NOVÉ LÁTKY NA ROK 2017 JSOU ZDE | Aktuality
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign