PŘINÁŠÍME VÁM TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY | Aktuality CZPŘINÁŠÍME VÁM TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY | Aktuality EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

PŘINÁŠÍME VÁM TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

To se mi líbí

PŘINÁŠÍME VÁM TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Vážení a milí zákazníci,

adventní čas a Vánoce se rychle blíží, proto Vám opět přinášíme pár tipů na originální vánoční dárky pro Vaše blízké.

VYBERTE PRO SVÉ MILÉ VÁNOČNÍ DÁREK.

Může to být například:

 • značkové designové ložní povlečení z extra jemné egyptské bavlny – POZOR: Nyní u nás na některé ložní soupravy můžete získat 20% SLEVU!
 • napínací prostěradla v různých barvách
 • hřejivé hebké deky v různých dezénech
 • okouzlující luxusní přírodní bytové parfémy BEZ CHEMIE (v prodejně najdete testery i skutečnou „živou“ ukázku)
 • italské osobní přírodní parfémy bez chemie pro ženy i muže (vyrobeno pouze z přírodních vzácných rostlinných esencí. V prodejně najdete i testery.)
 • luxusní přírodní voňavé svíčky bez chemie ve skleněných dózách – s dřevěnými i bavlněnými knoty (parfémy a svíčky je možné objednat i ve stylových dárkových sadách)
 • krásné dekorační polštáře – s náplní i bez, v prodejně pro Vás máme připraven obrovský výběr polštářů!
 • půvabné a funkční střapcové úvazy (v mnoha barvách, rozšířili jsme pro Vás jejich nabídku)
 • parfémované lněné pytlíčky do prádla nebo parfémové kaučukové karty vhodné do auta, do skříně či do prádla (originální roztomilý menší dáreček vhodný například pro kamarádku)
 • dárkové poukazy na zboží a služby (k dostání v různých hodnotách)

UDĚLEJTE RADOST TAKÉ SOBĚ.

Vyberte si například:

 • krásný a vkusný sváteční ubrus – můžeme Vám jej ušít na míru
 • přírodní parfémy bez chemie a ve spreji – vhodné na domácí textilie (provoní Vaše závěsy, křesla, koberce i celý byt)
 • nové dekorace oken (záclony, závěsy, římské rolety)
 • elektrické garnýže na dálkové ovládání (zatáhnete závěsy bez vstávání od televize, zapojují se do běžné elektrické zásuvky)

NEBO SE PŘIJĎTE JEN TAK PODÍVAT.

Těšíme se na Vás a rádi Vás v prodejně Petroš interier uvítáme!

VE FIREMNÍ PRODEJNĚ PETROŠ INTERIER JE OTEVŘENO:

.
VE VŠEDNÍ DNY: Pondělí – Pátek od 9 do 17 hodin
V SOBOTU: Sobota od 8 do 12 hodin
Prodejnu najdete na Zámeckém náměstí 44 ve Frýdku-Místku v centrální části náměstí.

Milí přátelé a zákazníci, přejeme Vám klidný Advent, krásné a pohodové Vánoce a šťastný vstup do nového roku 2019. Těšíme se na setkání s Vámi ve firemní prodejně Petroš interier.

Prodejnu Petroš interier najdete zde:

FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER najdete na Zámeckém náměstí 44 ve Frýdku-Místku v centrální části náměstí.
FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER najdete na Zámeckém náměstí 44 ve Frýdku-Místku v centrální části náměstí.
FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER poznáte podle této výkladní skříně.
FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER poznáte podle této výkladní skříně.

VYBERTE SI DÁRKY PRO SVÉ MILÉ. Mohou to být například:

VYBERTE SI BYTOVÉ PARFÉMY - DIFUZÉRY, které jsou čistě přírodní, bez chemie. Tyto parfémy obsahují silnou 20% koncentraci vzácných rostlinných esencí. Nejen že úžasně a na dlouho provoní celý Váš interiér, ale také krásně vypadají. Skleněné flakony jsou speciálně navrženy pro tyto vůně. Na hrdlo se nasazují ozdobné hlavice, které jsou ručně řemeslně vyrobené ze vzácných dřev, kamenů a přírodních materiálů. Každá vůně má svou vlastní barvu, materiál a svůj vlastní design. Vzlínavé tyčinky jsou vyrobeny z bambusu, můžete si však vybrat i tyčinky z mikrovláken, které jsou vzlínavější a vyvádějí tedy vůni intenzivněji. Takovýto luxusní voňavý dárek udělá radost snad každému.
VYBERTE SI BYTOVÉ PARFÉMY – DIFUZÉRY, které jsou čistě přírodní, bez chemie. Tyto parfémy obsahují silnou 20% koncentraci vzácných rostlinných esencí. Nejen že úžasně a na dlouho provoní celý Váš interiér, ale také krásně vypadají. Skleněné flakony jsou speciálně navrženy pro tyto vůně. Na hrdlo se nasazují ozdobné hlavice, které jsou ručně řemeslně vyrobené ze vzácných dřev, kamenů a přírodních materiálů. Každá vůně má svou vlastní barvu, materiál a svůj vlastní design. Vzlínavé tyčinky jsou vyrobeny z bambusu, můžete si však vybrat i tyčinky z mikrovláken, které jsou vzlínavější a vyvádějí tedy vůni intenzivněji. Takovýto luxusní voňavý dárek udělá radost snad každému.
TAKÉ PŘÍRODNÍ PARFÉMOVÉ SVÍČKY jsou vyrobeny bez chemie. Jsou ve skleněné dóze a mohou mít jeden nebo více knotů podle velikosti svíčky. Knot si můžete vybrat buď bavlněný, nebo dřevěný, který jemně ševelí a praská podobně jako dříví v krbu. Kromě svíček si svou oblíbenou vůni můžete vybrat také například ve formě přírodního bytového parfému v designovém difuzéru s tyčinkami, parfému ve spreji na bytové textilie, osobního parfému pro ženy i muže, v nabídce jsou také parfémované lněné pytlíčky do prádla nebo parfémové kaučukové karty vhodné do auta, do skříně či do prádla. Ideální voňavý dárek pro zklidnění a relaxaci!
TAKÉ PŘÍRODNÍ PARFÉMOVÉ SVÍČKY jsou vyrobeny bez chemie. Jsou ve skleněné dóze a mohou mít jeden nebo více knotů podle velikosti svíčky. Knot si můžete vybrat buď bavlněný, nebo dřevěný, který jemně ševelí a praská podobně jako dříví v krbu. Kromě svíček si svou oblíbenou vůni můžete vybrat také například ve formě přírodního bytového parfému v designovém difuzéru s tyčinkami, parfému ve spreji na bytové textilie, osobního parfému pro ženy i muže, v nabídce jsou také parfémované lněné pytlíčky do prádla nebo parfémové kaučukové karty vhodné do auta, do skříně či do prádla. Ideální voňavý dárek pro zklidnění a relaxaci!
ITALSKÉ PŘÍRODNÍ PARFÉMY BEZ CHEMIE a další výrobky z této řady si můžete vybrat také v luxusních dárkových sadách. Vyberte si však tyto úžasné dárky s lehkým předstihem, protože některé z nich mohou být na objednávku. Testery a zejména pak celou řadu těchto nádherných výrobků však pro Vás máme připraveny v prodejně i k přímému odběru.
ITALSKÉ PŘÍRODNÍ PARFÉMY BEZ CHEMIE a další výrobky z této řady si můžete vybrat také v luxusních dárkových sadách. Vyberte si však tyto úžasné dárky s lehkým předstihem, protože některé z nich mohou být na objednávku. Testery a zejména pak celou řadu těchto nádherných výrobků však pro Vás máme připraveny v prodejně i k přímému odběru.
PARFÉMOVANÉ LNĚNÉ PYTLÍČKY DO PRÁDLA nebo parfémové kaučukové karty vhodné do auta, do skříně či do prádla mohou být roztomilým menším dárečkem například pro kamarádku.
PARFÉMOVANÉ LNĚNÉ PYTLÍČKY DO PRÁDLA nebo parfémové kaučukové karty vhodné do auta, do skříně či do prádla mohou být roztomilým menším dárečkem například pro kamarádku.
HEBKÉ DEKY jsou příjemné, hezké a zahřejí. K dostání jsou v různých dezénech.
HEBKÉ DEKY jsou příjemné, hezké a zahřejí. K dostání jsou v různých dezénech.
LUXUSNÍ DESIGNOVÉ POVLEČENÍ Z EGYPTSKÉ BAVLNY může být velmi krásným a vítaným dárkem.
LUXUSNÍ DESIGNOVÉ POVLEČENÍ Z EGYPTSKÉ BAVLNY může být velmi krásným a vítaným dárkem.
POVLEČENÍ NA POSTELE za naší nabídky je vyrobeno z té nejlepší egyptské bavlny, na omak je velice měkké a hladké, dobře se udržuje, dá se prát na 60 stupňů, je perfektně zpracováno v německé kvalitě a především skvěle vypadá.
POVLEČENÍ NA POSTELE za naší nabídky je vyrobeno z té nejlepší egyptské bavlny, na omak je velice měkké a hladké, dobře se udržuje, dá se prát na 60 stupňů, je perfektně zpracováno v německé kvalitě a především skvěle vypadá.
LUXUSNÍ LOŽNÍ POVLEČENÍ je zároveň krásný i praktický dárek, který obdarovanému bude přinášet radost po mnoho let. Perfektní kvalita se odráží i na záruce - tato značková ložní povlečení mají záruku na celých 5 let!
LUXUSNÍ LOŽNÍ POVLEČENÍ je zároveň krásný i praktický dárek, který obdarovanému bude přinášet radost po mnoho let. Perfektní kvalita se odráží i na záruce – tato značková ložní povlečení mají záruku na celých 5 let!
 


 


PŘINÁŠÍME VÁM TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY | Aktuality
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign