PŘÍRODNÍ PARFÉM - KRÁSNÝ DÁREK KE SVÁTKU ZAMILOVANÝCH | Aktuality CZPŘÍRODNÍ PARFÉM - KRÁSNÝ DÁREK KE SVÁTKU ZAMILOVANÝCH | Aktuality EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

PŘÍRODNÍ PARFÉM - KRÁSNÝ DÁREK KE SVÁTKU ZAMILOVANÝCH

To se mi líbí

PŘÍRODNÍ PARFÉM – KRÁSNÝ DÁREK KE SVÁTKU ZAMILOVANÝCH

Vážení a milí zákazníci, opět se blíží VALENTIN, svátek všech zamilovaných. Potěšte své milé krásným a stylovým dárečkem: nádherným ČISTĚ PŘÍRODNÍM PARFÉMEM.

Je to okouzlující dárek, který každého potěší, a přitom nezruinuje Váš rozpočet. :)

Máme pro Vás naprosto fantastické ČISTĚ PŘÍRODNÍ PARFÉMY BEZ CHEMIE značky Locherber Milano, které mají krásné designové obaly a které se hodí:

 • pro ženy
 • pro muže

  a také

 • pro Váš provoněný domov
 • pro Vaše krásné záclony a závěsy,
 • pro Vaši útulnou kancelář
 • pro Vaše voňavé prádlo
 • pro Vaše svěží auto

Jedná se o naprosto čisté přírodní vůně bez použití chemie. Tyto čisté přírodní esence jsou použity ve 20% koncentraci, což je koncentrace těch nejlepších pravých parfémů.

PŘÍRODNÍ VŮNĚ značky Locherber mohou být úžasným dárkem ke svátku svatého Valentina.
PŘÍRODNÍ VŮNĚ značky Locherber mohou být úžasným dárkem ke svátku svatého Valentina.

Vybrat si můžete:

 • parfémy pro lidi – hodí se pro ženy i pro muže
 • parfémy do bytu – ve formě sprejů nebo difuzérů se vzlínavými tyčinkami
 • parfémy na textilie – hodí se na provonění záclon a závěsů, sedacích souprav, ložního prádla a podobně
 • vonné svíčky s dřevěnými knoty
 • luxusní dárkové sady v designových kazetách
 • voňavé doplňky – například voňavé pytlíčky do prádla nebo kaučukové karty do skříní či do auta.

Vůně jsou naplněny v krásných designových skleněných flakónech s ručně vyrobenými detaily z vzácných dřev a přírodních surovin.


TAKOVÝTO KRÁSNÝ PŘÍRODNÍ VOŇAVÝ DÁREK K VALENTINOVI OKOUZLÍ SKUTEČNĚ KAŽDÉHO. Obdarovat někoho krásnou vůní, to je stejné, jako když mu řekněte: MILUJI TĚ. :)


Čistě přírodní parfémy Locherber pro Vás máme připraveny VE FIREMNÍ PRODEJNĚ Petroš interier, kde si je můžete očichat a vybrat pomocí testerů. Můžeme Vám je také POSLAT POŠTOU či rychlým kurýrem.

VYBRAT SI MŮŽETE Z CELÉ ŘADY VÝROBKŮ A VŮNÍ. Každá vůně má svůj speciální design. Od stejné vůně si můžete vybrat osobní parfém, bytový parfém, vůni na textilie, svíčky, vonné pytlíčky, karty a další krásné drobnosti.
VYBRAT SI MŮŽETE Z CELÉ ŘADY VÝROBKŮ A VŮNÍ. Každá vůně má svůj speciální design. Od stejné vůně si můžete vybrat osobní parfém, bytový parfém, vůni na textilie, svíčky, vonné pytlíčky, karty a další krásné drobnosti.

V čem je rozdíl od běžných parfémů a vůní?

Vůně jsou jednou z prvních věcí, které vnímáme, když někam vejdeme nebo se s někým setkáme. Právě vůně většinou rozhoduje, jestli je nám někdo sympatický, nebo jestli se na nějakém místě cítíme příjemně.

Je těžké popisovat, v čem se liší například vůně vanilky, která je uměle vyrobená od vůně vanilky, která je extrahována z přírodního koření. Rozdíl je ale veliký. (Kuchaři to vědí…) Voní podobně, ale zdaleka to není totéž. I když je ale těžké popisovat rozdíly, naše smysly to rozhodně poznají. Od našich zákazníků ovšem dobře víme, že jakmile jednou objevíte svět přírodních vůní, těžko se pak budete chtít vracet k těm umělým…

Proč značku Locherber:

Značka Locherber vytvořila kolekci přírodních vůní a stylových doplňků, které dodají osobní kouzlo i těm nejexkluzivnějším prostorům. Pro jejich výrobu používá výhradně čistě přírodní složky, které nedráždí ani citlivější osoby nebo osoby s dýchacími obtížemi či alergiky. Oblíbenou vůni si můžete vybrat pro svůj interiér i pro sebe.

Značku Locherber Milano charakterizuje:

 • exkluzivní design
 • ruční výroba
 • důraz na detaily
 • kompletní zpracování Made in Italy
 • čisté vůně z přírodních surovin kontrolovaného původu
 • 20% koncentrovaná vonná esence
 • použití přírodních nebo recyklovatelných materiálů
TYTO NÁDHERNÉ PARFÉMY jsou naplněny v krásných designových skleněných flakónech s ručně vyrobenými detaily z vzácných dřev a přírodních surovin. Každý flakón je tak zároveň i krásným a stylovým interiérovým doplňkem.
TYTO NÁDHERNÉ PARFÉMY jsou naplněny v krásných designových skleněných flakónech s ručně vyrobenými detaily z vzácných dřev a přírodních surovin. Každý flakón je tak zároveň i krásným a stylovým interiérovým doplňkem.

Přijďte si vybrat čistě přírodní luxusní parfém pro Váš domov, přírodní vůni pro sebe, nebo nádherný dárek pro své blízké. Těšíme se na Vaši návštěvu. :)

V naší nabídce najdete:

 • vonné difuzéry do bytu se vzlínavými tyčinkami
 • bytové parfémy na textilie ve spreji
 • Eau de Parfum (parfémy pro lidi)
 • kaučukové vonné karty do prádla nebo auta
 • lněné vonné sáčky do prádla
 • vonné svíčky v čirém skle
 • vonné svíčky ve skle s dřevěným knotem (šumí a praskají podobně jako dříví v krbu)
 • vonné svíčky v designové nádobce s víčkem
 • luxusní dárkové kazety (je možné na objednávku vytvořit ze všech dostupných vůní)
 • dřevěné tácy a podstavce pod difuzéry s prosvětlovacími led-diodami
VYBRAT SI MŮŽETE kromě samotných parfémů například i stylové vonné svíčky ve skleněných dózách. Tyto svíčky mohou mít dřevěné knoty, které po zapálení jemňounce praskají, což krásný relaxační zážitek ještě umocňuje.
VYBRAT SI MŮŽETE kromě samotných parfémů například i stylové vonné svíčky ve skleněných dózách. Tyto svíčky mohou mít dřevěné knoty, které po zapálení jemňounce praskají, což krásný relaxační zážitek ještě umocňuje.

KDE NÁS NAJDETE – ZDE SI MŮŽETE VŮNĚ LOCHERBER OČICHAT:

VYBERTE SI SVOU VŮNI VE FIREMNÍ PRODEJNĚ PETROŠ INTERIER:

 • Firemní prodejnu Petroš interier najdete v centru Zámeckého náměstí č. 44 ve Frýdku-Místku.
 • Telefon na prodejnu: 558 621 819, mobil: 608 479 090.
 • Otevírací doba: pondělí až pátek 9 – 17 hodin, sobota 8 – 12 hodin.

NEBO NÁM NAPIŠTE E-MAIL A MY VÁM VYBRANOU VŮNI POŠLEME POŠTOU NEBO KURÝREM:

POPIS VŮNÍ JEDNOTLIVÝCH PARFÉMŮ LOCHERBER najdete pod tímto odkazem:

Zde nás najdete:

ZDE NÁS NAJDETE. Prodejna Petroš interier se nachází v centrální části Zámeckého náměstí ve Frýdku.
ZDE NÁS NAJDETE. Prodejna Petroš interier se nachází v centrální části Zámeckého náměstí ve Frýdku.
FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER poznáte podle této výkladní skříně.
FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER poznáte podle této výkladní skříně.

ČISTĚ PŘÍRODNÍ VŮNĚ LOCHERBER MILANO – NÁDHERNÝ DÁREK KE SVÁTKU SVATÉHO VALENTINA:

VYBERTE SI BYTOVÉ PARFÉMY - DIFUZÉRY, které jsou čistě přírodní, bez chemie. Tyto parfémy obsahují silnou 20% koncentraci vzácných rostlinných esencí. Nejen že úžasně a na dlouho provoní celý Váš interiér, ale také krásně vypadají. Skleněné flakony jsou speciálně navrženy pro tyto vůně. Na hrdlo se nasazují ozdobné hlavice, které jsou ručně řemeslně vyrobené ze vzácných dřev, kamenů a přírodních materiálů. Každá vůně má svou vlastní barvu, materiál a svůj vlastní design. Vzlínavé tyčinky jsou vyrobeny z bambusu, můžete si však vybrat i tyčinky z mikrovláken, které jsou vzlínavější a vyvádějí tedy vůni intenzivněji. Takovýto luxusní voňavý dárek udělá radost snad každému.
VYBERTE SI BYTOVÉ PARFÉMY – DIFUZÉRY, které jsou čistě přírodní, bez chemie. Tyto parfémy obsahují silnou 20% koncentraci vzácných rostlinných esencí. Nejen že úžasně a na dlouho provoní celý Váš interiér, ale také krásně vypadají. Skleněné flakony jsou speciálně navrženy pro tyto vůně. Na hrdlo se nasazují ozdobné hlavice, které jsou ručně řemeslně vyrobené ze vzácných dřev, kamenů a přírodních materiálů. Každá vůně má svou vlastní barvu, materiál a svůj vlastní design. Vzlínavé tyčinky jsou vyrobeny z bambusu, můžete si však vybrat i tyčinky z mikrovláken, které jsou vzlínavější a vyvádějí tedy vůni intenzivněji. Takovýto luxusní voňavý dárek udělá radost snad každému.
TAKÉ PŘÍRODNÍ PARFÉMOVÉ SVÍČKY jsou vyrobeny bez chemie. Jsou ve skleněné dóze a mohou mít jeden nebo více knotů podle velikosti svíčky. Knot si můžete vybrat buď bavlněný, nebo dřevěný, který jemně ševelí a praská podobně jako dříví v krbu. Kromě svíček si svou oblíbenou vůni můžete vybrat také například ve formě přírodního bytového parfému v designovém difuzéru s tyčinkami, parfému ve spreji na bytové textilie, osobního parfému pro ženy i muže, v nabídce jsou také parfémované lněné pytlíčky do prádla nebo parfémové kaučukové karty vhodné do auta, do skříně či do prádla. Ideální voňavý dárek pro zklidnění a relaxaci!
TAKÉ PŘÍRODNÍ PARFÉMOVÉ SVÍČKY jsou vyrobeny bez chemie. Jsou ve skleněné dóze a mohou mít jeden nebo více knotů podle velikosti svíčky. Knot si můžete vybrat buď bavlněný, nebo dřevěný, který jemně ševelí a praská podobně jako dříví v krbu. Kromě svíček si svou oblíbenou vůni můžete vybrat také například ve formě přírodního bytového parfému v designovém difuzéru s tyčinkami, parfému ve spreji na bytové textilie, osobního parfému pro ženy i muže, v nabídce jsou také parfémované lněné pytlíčky do prádla nebo parfémové kaučukové karty vhodné do auta, do skříně či do prádla. Ideální voňavý dárek pro zklidnění a relaxaci!
ITALSKÉ PŘÍRODNÍ PARFÉMY BEZ CHEMIE a další výrobky z této řady si můžete vybrat také v luxusních dárkových sadách. Vyberte si však tyto úžasné dárky s lehkým předstihem, protože některé z nich mohou být na objednávku. Testery a zejména pak celou řadu těchto nádherných výrobků však pro Vás máme připraveny v prodejně i k přímému odběru.
ITALSKÉ PŘÍRODNÍ PARFÉMY BEZ CHEMIE a další výrobky z této řady si můžete vybrat také v luxusních dárkových sadách. Vyberte si však tyto úžasné dárky s lehkým předstihem, protože některé z nich mohou být na objednávku. Testery a zejména pak celou řadu těchto nádherných výrobků však pro Vás máme připraveny v prodejně i k přímému odběru.
KOLEKCE VENETIAE je jednou z nejluxusnějších z této nabídky. Tato unikátní vůně je inspirována Benátkami. Každé víčko k flakónům je ručně vyrobený originál. Dřevo na víčka ke kolekci Venetiae pochází z použitých kůlů zapuštěných v moři, kolem kterých léta proplouvaly romantické benátské gondoly.
KOLEKCE VENETIAE je jednou z nejluxusnějších z této nabídky. Tato unikátní vůně je inspirována Benátkami. Každé víčko k flakónům je ručně vyrobený originál. Dřevo na víčka ke kolekci Venetiae pochází z použitých kůlů zapuštěných v moři, kolem kterých léta proplouvaly romantické benátské gondoly.
PARFÉMOVANÉ LNĚNÉ PYTLÍČKY DO PRÁDLA nebo parfémové kaučukové karty vhodné do auta, do skříně či do prádla mohou být roztomilým menším dárečkem například pro kamarádku.
PARFÉMOVANÉ LNĚNÉ PYTLÍČKY DO PRÁDLA nebo parfémové kaučukové karty vhodné do auta, do skříně či do prádla mohou být roztomilým menším dárečkem například pro kamarádku. 


 


PŘÍRODNÍ PARFÉM - KRÁSNÝ DÁREK KE SVÁTKU ZAMILOVANÝCH | Aktuality
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign