Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 o firmě  aktuality  články  e-shop  produkty  fotogalerie  kontakt
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
TUNÝLKY, JAKO KDYŽ STŘELÍ

TUNÝLKY, JAKO KDYŽ STŘELÍ

Vážení a milí zákazníci,

máme pro Vás senzační novinku: Právě nastala NOVÁ ETAPA STÍNĚNÍ ZNAČKY PETROŠ INTERIER.

Nechceme zveličovat, ale nyní Vám můžeme nabídnout něco, na co drtivá většina ostatních českých dekoratérských firem nemůže ani pomyslet! Pořídili jsme totiž zbrusu nový poloautomatický stroj na tunýlkové římské rolety.

CO TO PRO VÁS ZNAMENÁ? Je to snadné: Římské rolety od značky Petroš interier teď už můžete porovnávat jen s těmi nejlepšími ve světě

Nový stroj dokáže i to, na co (ani dobré) švadlenky nestačí: 
PŘIVEZLI JSME PRO VÁS OPĚT NOVÉ LÁTKY

PŘIVEZLI JSME PRO VÁS OPĚT NOVÉ LÁTKY

První víkend v září je tradičně spojen s podzimní výstavou bytového textilu Comfortex v německém Lipsku. Nemohli jsme tam chybět – a teď pro Vás máme dobrou zprávu:

Rovnou z výstavy jsme pro Vás přivezli zbrusu nové vzorky záclon a závěsů.

Najdete mezi nimi krásné látky na římské rolety, elegantní lehké závěsy, kvalitní a krásné záclony, moderní potisky i luxusní výšivky. Stačí si vybrat. 
NOVINKA: KRÁSNÁ DESIGNOVÁ KOVOVÁ TĚŽÍTKA NA ŘÍMSKÉ ROLETY

NOVINKA: KRÁSNÁ DESIGNOVÁ KOVOVÁ TĚŽÍTKA NA ŘÍMSKÉ ROLETY

Vážení zákazníci,

opět pro Vás máme novinku: krásná designová kovová těžítka na římské rolety a ke krásným těžítkům také perfektně vypadající nové kovové řetízky.

Vaše římské rolety teď mohou vypadat ještě dokonaleji! 
PŘINÁŠÍME NOVINKU: TYČOVÉ GARNÝŽE PALERMO S DRÁŽKOU

PŘINÁŠÍME NOVINKU: TYČOVÉ GARNÝŽE PALERMO S DRÁŽKOU

Vážení zákazníci,

OPĚT PRO VÁS MÁME NOVINKU. JSOU TO KULATÉ TYČOVÉ GARNÝŽE PALERMO S DRÁŽKOU.

Tyto garnýže sobě slučují výhody tyčových garnýží a výhody technických garnýží:

  • Především vypadají velice hezky. Mají velice pěknou a kvalitní povrchovou úpravu a solidní průměr 20 mm. Můžete je tedy zavěsit na elegantní konzoly do stěny tak, jako jiné ozdobné tyčové garnýže.
  • Zároveň však v sobě mají pojezdovou drážku s lehce se pohybujícími teflonovými jezdci k zavěšení záclon a závěsů – takže je klidně můžete namontovat i na nenápadné úchyty do stropu jako velmi hezké technické garnýže.
  • Můžete je také použít všude tam, kde by garnýžové kroužky překážely nebo se nehodily stylově.
  • Jednoduché elegantní garnýže Palermo budou vyhovovat všem, kdo chtějí mít kvalitní tyčové garnýže, u kterých vyžadují moderní dizajn.


 
PŘIJĎTE SI VYBRAT SVŮJ DEKORAČNÍ POLŠTÁŘ

PŘIJĎTE SI VYBRAT SVŮJ DEKORAČNÍ POLŠTÁŘ

Vážení zákazníci,

ve firemní prodejně Petroš interier pro Vás nyní máme velmi hezké a kvalitní DEKORAČNÍ POLŠTÁŘE.

  • Přijďte si vybrat příjemný doplněk do svého bytu. Hodí se také jako skvělý dárek pro Vaše blízké!

Vybrat si můžete buď polštáře s náplní, nebo jen samotné potahy. Rozměry polštářů jsou cca 40×40 nebo cca 50×50 podle typu. Náplně jsou vyrobeny z kvalitního plátna a trvanlivé výplně. 
OBLIEKAME VAŠE OKNÁ AJ NA SLOVENSKU

OBLIEKAME VAŠE OKNÁ AJ NA SLOVENSKU

Vážení zákazníci,

bývate na Slovensku? Máte na Slovensku chatu či chalupu? Využite toho, že to k Vám máme blízko! Sídlime takmer na česko-slovenskej hranici a radi k Vám na Slovensko prídeme s ponukou záclon, závesov a tieniacej techniky. Z Frýdku-Místku to k Vám máme len kúsok – mnohokrát dokonca bližšie, než na niektoré miesta v Čechách.

V porovnaní s mnohými slovenský firmami Vám ponúkame vysokú kvalitu a podstatne lepšie ceny. Mnoho slovenských zákazníkov už tieto výhody objavilo. Exkluzívne zákaznícke zázemie sme sformovali predovšetkým na južnom Slovensku a v okolí Bratislavy, kam vždy radi znova prichádzame. Nezostaňte teda pozadu. Objavte výhody cezhraničnej spolupráce aj Vy!

Oblečte svoje okná u firmy Petros interiér. Vyberte si svoje nové luxusné záclony, závesy a tieniacu techniku.

Môžete navštíviť našu firemnú predajňu na Zámockom námestí (Zámocké ulici) 54 vo Frýdku-Místku. Výhodnejšie však pre Vás bude, keď si pozvete jedného z najskúsenejších českých dizajnérov Radomíra Petroše k sebe domov. Dizajnér k Vám privezie obrovskú ponuku záclon a závesov a Vy si tak budete môcť nové dekorácie okien a tieniacu techniku vybrať v pohodlí vlastného domova. Viac informácií o návšteve dizajnéra nájdete tu: http://www.petros-interier.cz/…signera.html

Nie ste si istí? Prezrite si FOTOGALÉRIU záclon, závesov a rímskych roliet, ktoré sme už skôr pre našich zákazníkov ušili. Fotogalériu nájdete tu: http://www.petros-interier.cz/…fotogalerie/

Nezabudnite sa pozrieť aj na REFERENCIE-Z ohlasu našich zákazníkov – nájdete tu mnoho odkazov, ktoré tu pre Vás naši milí zákazníci zanechali. Referencie nájdete tu: http://www.petros-interier.cz/…kazniku.html«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 19 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign