Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
PŘIVEZLI JSME PRO VÁS NOVÉ TRENDY NA ROK 2014

PŘIVEZLI JSME PRO VÁS NOVÉ TRENDY NA ROK 2014

Stejně jako každoročně jsme pro Vás i začátkem letošního roku přivezli horké módní novinky, trendy, a především zbrusu nové vzory záclon a závěsů na sezonu 2014.

Ptáte se, odkud že přivážíme módní trendy?

Je to z největší evropské výstavy zaměřené na bytový textil – z veletrhu Heimtextil ve Frankfurtu nad Mohanem. Naši příznivci už vědí, že se vždy začátkem každého nového roku mohou těšit na žhavé novinky – zbrusu nové vzory, barvy, látky i tapety. Nejinak je tomu i letos – a opět se skutečně máte na co těšit! :-)

Více informací najdete v sekci „články“, nebo zde: http://www.petros-interier.cz/…ok-2014.html 
CHCETE OBDAROVAT SVÉ BLÍZKÉ? DÁRKOVÝ POUKAZ JE IDEÁLNÍ

CHCETE OBDAROVAT SVÉ BLÍZKÉ? DÁRKOVÝ POUKAZ JE IDEÁLNÍ

Vážení zákazníci,

hledáte dárek pro své blízké? Víme, jak je někdy těžké vybrat ideální dárek a strefit do gusta jiného člověka. A vůbec nejtěžší je to u výrobků, kde hrají roli barvy, vzory a móda.

Rádi bychom Vám s tím pomohli. Proto jsme pro Vás připravili perfektní řešení: Krásně, důstojně a profesionálně zpracované DÁRKOVÉ POUKAZY na nákup zboží v naší prodejně na Zámeckém náměstí (Zámecké ulici) č. 54 ve Frýdku-Místku.

Vyhnete se nejistotě, jestli jste vybrali dobře. Dárkovým poukazem nemůžete šlápnout vedle. Váš milý obdarovaný od Vás dostane hodnotný dárek, který jej překvapí a potěší, ale přitom si pak bude moci sám vybrat přesně to, co se mu líbí.

  • Nelámejte si zbytečně hlavu zbytečnostmi. Neriskujte, že se Váš dárek nebude líbit. Dárkový poukaz je dobrým řešením – a každého potěší.


 
JAK SI VYBRAT ZÁCLONY DO OBÝVÁKU

JAK SI VYBRAT ZÁCLONY DO OBÝVÁKU

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás zbrusu nový článek na téma: Jak si vybrat záclony do obýváku. Je to nesmírně živé téma, což dokazuje Vaše každodenní poptávka po tomto zboží. Věříme, že Vás nový článek s fotografiemi zaujme a přinese Vám mnoho inspirace a potěšení.

Článek najdete v sekci Články, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…obyvaku.html

…Každá paní domu si přeje, aby byl obytný prostor, ve kterém se potkává celá rodina i přátelé, krásný, útulný a reprezentativní. Proto obývací pokoj zařizuje s největší pečlivostí. Skutečná třešinka na dortu však přichází až na závěr – ve chvíli, kdy je třeba vybrat nové záclony a závěsy do obýváku. Podívejme se tedy blíže na téma Záclony do obýváku 
PŘEJEME VÁM ÚSPĚŠNÝ ROK 2014

PŘEJEME VÁM ÚSPĚŠNÝ ROK 2014

Milí zákazníci a přátelé,

děkujeme Vám za přízeň a přejeme
Vám, Vašim blízkým i Vašim milým oknům
příjemné Vánoce a do roku 2014
hodně zdraví, štěstí, úspěchů a pohody.

Tým firmy Petroš interier 
NA CO SE VÁS ZEPTAJÍ V PRODEJNĚ, AŽ SI PŘIJDETE VYBRAT SVÉ NOVÉ GARNÝŽE, ZÁCLONY A ZÁVĚSY

NA CO SE VÁS ZEPTAJÍ V PRODEJNĚ, AŽ SI PŘIJDETE VYBRAT SVÉ NOVÉ GARNÝŽE, ZÁCLONY A ZÁVĚSY

Máte v úmyslu v dohledné době vyrazit do města a vybrat si své nové garnýže, záclony a závěsy přímo ve firemní prodejně Petroš interier? Právě pro Vás jsme připravili přehled, na co byste měli znát odpověď, aby byl Váš výběr úspěšný hned napoprvé.

Co byste si tedy měli rozmyslet a změřit, než si půjdete do prodejny pro své nové garnýže, záclony a závěsy?

Více informací najdete zde: http://www.petros-interier.cz/…-zavesy.html 
BLACKOUTOVÉ ZÁVĚSY - ZATEMNĚNÍ, KTERÉ SE LÍBÍ

BLACKOUTOVÉ ZÁVĚSY - ZATEMNĚNÍ, KTERÉ SE LÍBÍ

Zajímá Vás, jak velkou tmu můžete mít v místnosti, když použijete blackoutové – tedy zatemňující závěsy? Pro Vaši představu jsme se to pokusili zdokumentovat… Pro více informací se podívejte do sekce Články, nebo klikněte sem: http://www.petros-interier.cz/…se-libi.html«« « 1 .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 .. 21 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign