Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
PLISSÉ: PRAKTICKÁ ALTERNATIVA K ŽALUZIÍM

PLISSÉ: PRAKTICKÁ ALTERNATIVA K ŽALUZIÍM

Nebaví Vás utírat prach na žaluziích? Pak by Vás mohla zaujmout zajímavá alternativa: PLISSÉ. Nabídku jsme nyní rozšířili o zajímavé „kousky“. Více čtěte zde: http://www.petros-interier.cz/…echniky.html 
FRÝDEK-MÍSTEK SE STAL MĚSTEM MÓDY, PŘIVEZLI JSME HAUTE COUTURE PRO VAŠE OKNA

FRÝDEK-MÍSTEK SE STAL MĚSTEM MÓDY, PŘIVEZLI JSME HAUTE COUTURE PRO VAŠE OKNA

Právě jsme do Frýdku-Místku přivezli z Francie skutečný haute couture pro Vaše okna. V naší prodejně nyní dostanete látky od cara francouzského módního průmyslu a jednoho z nejslavnějších světových módních návrhářů PIERRA CARDINA.

Oslavte s námi tento prestižní kontrakt a přijďte si na vlastní oči prohlédnout to nejlepší, co ve světě látek vzniká. Kolekce PIERRE CARDIN DEKORACE, ve které najdete luxusní záclony a závěsy z pera tohoto slavného francouzského módního návrháře, Vás zcela jistě nadchne (podobně jako nás). :)

Více čtěte v sekci „články“, nebo zde: http://www.petros-interier.cz/…se-okna.html 
ZNAČKOVÉ GARNÝŽE MOTTURA, TO JE KLASIKA I VÝSTŘEDNOST

ZNAČKOVÉ GARNÝŽE MOTTURA, TO JE KLASIKA I VÝSTŘEDNOST

Garnýže Mottura mají ono neuchopitelné kouzlo, které si Vás otočí kolem prstu, a Vy budete na první pohled vědět, že „TO JE ONO“

Čtěte zde: http://www.petros-interier.cz/…trednost.php 
ÚŽASNÉ FRANCOUZSKÉ TAPETY VÁS NADCHNOU

ÚŽASNÉ FRANCOUZSKÉ TAPETY VÁS NADCHNOU

Vážení zákazníci,

nabídku pro Vás právě nyní rozšiřujeme o žhavou novinku: Luxusní tapety prestižní francouzské značky Casadeco.

Tyto úžasné tapety jsou celou svou podstatou zaměřeny na náročné spotřebitele, kteří kladou důraz především na krásu, styl a eleganci.

Francouzské značkové tapety Casadeco vyzařují luxus a přepych. Jejich vzory vycházejí z dílen předních francouzských designérů. Rovněž provedení a materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou ve špičkové kvalitě.

Tapety Casadeco v mnoha případech doplňuje také nabídka dekoračních tkanin ve stejném designu a barvách. Tyto závěsové materiály rovněž nesou značku Casadeco. Sladění dekorací ve Vašem interiéru díky tomu může být skutečnou radostí.

Luxusní značkové tapety Casadeco si můžete prohlédnout a objednat ve firemní prodejně Petroš interier, kterou najdete na Zámeckém náměstí (Zámecké ulici) č. 54 ve Frýdku-Místku – v rohu náměstí vedle frýdeckého zámku. Telefon: 558 621 810, mobil: 608 479 090. Otevírací doba: pondělí až pátek 9 – 17 hodin, sobota 8 – 12 hodin.

Náš tip pro Vás: 
PORADNA PRO VÁS: JAK NENALETĚT PŘI VÝBĚRU GARNÝŽE

PORADNA PRO VÁS: JAK NENALETĚT PŘI VÝBĚRU GARNÝŽE

Všimli jsme si, že se poslední dobou se na trhu čím dál častěji vyskytují nejrůznější laciné a často nekvalitní garnýže. Některé firmy navíc při jejich propagaci používají nepříliš férové metody, jak k jejich nákupu zákazníky přesvědčit. Přinášíme Vám proto několik rad, čeho byste si při výběru nových garnýží měli všímat a na co byste si měli dávat pozor, abyste nenaletěli a ušetřili se zklamání.

Více najdete pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…garnyze.html 
PROHLÉDNĚTE SI ZIMNÍ ZAHRADU SE ŽALUZIEMI Z KOLEKCE NATURE STYL

PROHLÉDNĚTE SI ZIMNÍ ZAHRADU SE ŽALUZIEMI Z KOLEKCE NATURE STYL

Teprve nedávno jsme nabídku zajímavých výrobků rozšířili o nové unikátní vertikální žaluzie z kolekce Nature style – ty si však okamžitě začaly získávat srdce zákazníků. Jednou z našich posledních zakázek bylo zastínění velice příjemné zimní zahrady. Podívejte se!

Text s fotografiemi najdete pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…re-styl.html 
ŽALUZIE PRÁVĚ DOSTALY ZCELA NOVÝ ROZMĚR

ŽALUZIE PRÁVĚ DOSTALY ZCELA NOVÝ ROZMĚR

Vážení zákazníci,

právě nyní jsme pro Vás obohatili nabídku stínící techniky o zcela nový a unikátní typ přírodních vertikálních žaluzií z kolekce Nature styl.

Více informací o těchto revolučních žaluziích najdete v sekci „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…-rozmer.html 
OPONA Z NAŠÍ DÍLNY OD NYNĚJŠKA ZDOBÍ KULTURNÍ DŮM V SEDLIŠTÍCH

OPONA Z NAŠÍ DÍLNY OD NYNĚJŠKA ZDOBÍ KULTURNÍ DŮM V SEDLIŠTÍCH

Zajímalo by Vás, jak přichází na svět nová divadelní opona? Jednu takovou jsme zrovna před pár dny dodělali a připravili jsme pro Vás o tom reportáž doplněnou fotografiemi.

Nová opona visí v kulturním domě v obci Sedliště na Frýdecko-Místecku a nahradila původní oponu, která v tomto někdejším kinosálu a současném společenském sálu sloužila celých 35 let.

Celou reportáž najdete pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…listich.html 
STŘIHY NA VAŠE ZÁCLONY A ZÁVĚSY VYRÁBĚJÍ ZLATÉ RUČIČKY. NAPSALY O TOM I NOVINY!

STŘIHY NA VAŠE ZÁCLONY A ZÁVĚSY VYRÁBĚJÍ ZLATÉ RUČIČKY. NAPSALY O TOM I NOVINY!

Vážení zákazníci,

o naší mimořádně šikovné zaměstnankyni, paní Evě Kizekové, která se o splnění Vašich přání stará ve firemní prodejně Petroš interier na Zámeckém náměstí 54 ve Frýdku-Místku – a mimoto u nás také vymýšlí a vyrábí střihy na Vaše záclony, závěsy, římské rolety a další dekorace oken, nyní vyšel moc pěkný článek ve Frýdecko-místeckém a třineckém Deníku. Článek v Deníku vyšel ve čtvrtek 5. května v rubrice „Zlaté ručičky“. Podívejte se!

Článek najdete pod tímto odkazem: http://fm.denik.cz/…0110506.html 
HOTELY, RESTAURACE A FIRMY NYNÍ MAJÍ NOVOU SEKCI

HOTELY, RESTAURACE A FIRMY NYNÍ MAJÍ NOVOU SEKCI

Vážení zákazníci,

díky velkému zájmu o naše výrobky ze strany provozovatelů hotelů a restaurací Vám nyní přinášíme horkou novinku:

Pod záložkou „články“ jsme pro Vás založili úplně novou sekci, která je zaměřena především na hotely, restaurace a další provozovny či firemní prostory.

Najdete zde nejen mnoho zajímavých informací, ale také spoustu fotografií. Můžete si na nich prohlédnout interiéry hotelů, restaurací, sálů, firemních prostor a provozoven, které už zdobí záclony, závěsy, markýzy a další stínící technika z dílny Petroš interier.

Novou sekci pro hotely, restaurace a firmy najdete pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…urace-firmy/«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 12 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign