Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
NOVÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY VE FOTOGALERII

NOVÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY VE FOTOGALERII

Doplnili jsme fotogalerii o zbrusu nové snímky, podívejte se!

Na nových fotografiích najdete nové záclony, závěsy, římské roletygarnýže. Můžete si zde také prohlédnout interiéry vybavené hitem posledních měsíců – krásným a elegantním Wave systémem. Ve fotogalerii rovněž najdete nové snímky dětských pokojů, obývacích pokojů, ložnic a kuchyní.

Načerpejte u nás inspiraci a dopřejte svým oknům novou jarní garderóbu! K dispozici je Vám zkušený designér Radomír Petroš i celý tým firmy Petroš interier.

Nové záclony, závěsy či garnýže si můžete vybrat také v naší firemní prodejně na Zámeckém náměstí 54 ve Frýdku-Místku (v rohu náměstí vedle frýdeckého zámku). 
JAK SI CO NEJLÉPE VYBRAT MARKÝZY? PORADÍME VÁM

JAK SI CO NEJLÉPE VYBRAT MARKÝZY? PORADÍME VÁM

Jaro je skoro tady, teplé dny už na sebe jistě nenechají dlouho čekat. Je tedy nejvyšší čas začít s jarními přípravami. Dobrým začátkem může být třeba pořízení nové markýzy na Vaši zahradu, balkón, terasu nebo restaurační zahrádku.

Jak si ale markýzu vybrat? Na co byste si při tom měli dát pozor? A na co nezapomenout? Odpovědi na všechny tyto otázky a spoustu inspirativních fotografií najdete ve zbrusu novém tématu týdne, tentokrát na téma markýzy.

Téma: Markýzy nejsou k zahození, aneb Přivítejte jaro pod markýzou najdete pod záložkou články, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…arkyzou.html 
PŘIVEZLI JSME PRO VÁS NOVÉ TRENDY A VZORY

PŘIVEZLI JSME PRO VÁS NOVÉ TRENDY A VZORY

Vážení zákazníci, přivezli jsme pro vás nejnovější trendy a zbrusu nové vzory dekoračních tkanin.

Právě před několika dny jsme se vrátili z největšího mezinárodního veletrhu bytového textilu na světě – veletrhu Heimtextil ve Frankfurtu nad Mohanem. Setkali jsme se tam s řadou obchodních partnerů z celého světa – a od nich jsme pro Vás přivezli spoustu vzorků nových látek, nápadů a novinek.

Móda se mění, máme pro vás novinky! Čtěte zde: http://www.petros-interier.cz/…-trendy.html 
VÝPRODEJ TECHNICKÝCH GARNÝŽÍ TERST 7300

VÝPRODEJ TECHNICKÝCH GARNÝŽÍ TERST 7300

Právě nyní můžete získat takzvané neviditelné garnýže – technické garnýže Terst 7300 za zvýhodněné ceny ve výprodeji.

Po mnoha letech používání těchto technických garnýží jsme se rozhodli ukončit jejich prodej. Jde o jeden z nejpoužívanějších profilů. Za dobu trvání firmy jsme těchto garnýží prodali desítky tisíc metrů. Nyní jsme však po důkladném otestování začali dovážet nový, ještě kvalitnější systém profilů pod označením Terst 7350. Tento nový systém je pevnější a má větší nosnost závěsů. Navíc při přišroubování na strop nezůstává mezi stropem a profilem mezírka, kterou jsme případně museli zatmelovat – jak jsme byli zvyklí u garnýží Terst 7300. V neposlední řadě pak nový typ technických garnýží Terst 7350, na rozdíl od původního typu Terst 7300, lze využít také k zavěšení Wave systému, který je čím dál oblíbenější.

Proto jsme se nyní rozhodli doprodat zbytky technických garnýží Terst 7300 za akční výprodejové ceny. Po vyprodání těchto garnýží už budeme nabízet pouze nový typ Terst 7350.

Více informací a ceny získáte zde: http://www.petros-interier.cz/…cke-garnyze/

Garnýže si můžete také objednat v našem e-shopu, který najdete pod záložkou e-shop, nebo pod tímto odkazem: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/…cke-garnyze/ 
JAK JE TO S CENAMI ZÁCLON A ZÁVĚSŮ A JAK SI SPOČÍTAT SPOTŘEBU MATERIÁLU?

JAK JE TO S CENAMI ZÁCLON A ZÁVĚSŮ A JAK SI SPOČÍTAT SPOTŘEBU MATERIÁLU?

Zbrusu nové téma týdne! Tentokrát je ryze praktické…

Naše prodavačky se občas setkávají s tím, že se zákazníkovi zdá cena za metr dekorační látky přiměřená a vyhovující. Zákazník popíše, že si na své okno z této látky představuje krásně bohatě nařasené záclony či závěsy, které by měly zakrývat celou okenní stěnu o velikosti dejme tomu 4,5×2,5 metru. Prodavačka spočítá spotřebu látky, sdělí zákazníkovi výslednou cenu – načež ten, i když se mu původně cena za metr látky zdála dobrá, prohlásí, že „tolik peněz by za záclony a závěsy nikdy neutratil“. Zdá se Vám to legrační? Pokud ano, pak nejste sami. :-)

Jak je to tedy s cenami záclon a závěsů? Proč jsou některé tak drahé a jiné levné? A jak si spočítat, kolik látky budete na své záclony a závěsy potřebovat a kolik asi Vaše nové záclony a závěsy budou stát?

Čtěte nové téma týdne. Najdete ho v sekci „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…terialu.html 
ZÁCLONY, ZÁVĚSY A ŘÍMSKÉ ROLETY VE VAŠÍ JÍDELNĚ

ZÁCLONY, ZÁVĚSY A ŘÍMSKÉ ROLETY VE VAŠÍ JÍDELNĚ

Prostor, který je určen pro jídlo, mívá v domě čestné místo. Vždy tomu tak ale nebylo. „Nejsou tak dávno doby, kdy se mnoha lidem zdály dlouhé elegantní záclony a závěsy „jen do jídelny“ jaksi nepatřičné,“ zavzpomínal designér Radomír Petorš. Co si o tom myslíte Vy?

A hodí se do jídelny i římské rolety? Jaká specifika mívají dekorace v jídelnách? Na co se soustředit při výběru záclon a závěsů do jídelny? Odpovědi na všechny tyto otázky přináší designér v tématu pro tento týden: Tipy a nápady pro stínění Vaší jídelny.

Téma týdne „Záclony, závěsy a římské rolety ve Vaší jídelně“ najdete v sekci články, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…aslouzi.html 
JAK OBLÉKNOUT KUCHYŇSKÉ OKNO, ABY BYLO "IN"?

JAK OBLÉKNOUT KUCHYŇSKÉ OKNO, ABY BYLO "IN"?

Máte v kuchyni okno, ze kterého se rádi díváte ven? Potřebovali byste na něj dekoraci, ale nechcete si zastínit výhled? Nechcete, aby Vám na kuchyňské lince překážely cípy záclony či závěsu? Nemůžete se rozhodnout, jestli zvolit záclony, závěsy, nebo raději římské rolety?

Podívejte se, jak elegantně je možné tento problém vyřešit! Přinášíme Vám zbrusu nové téma týdne: Zastínění oken v kuchyních.

Designér Vám poradí, co je na kuchyňská okna nejlepší, jak skloubit praktickou a estetickou stránku stínění. Prohlédnout si můžete fotografie interiérů a dekorací, které vyšly z naší dílny. Porovnat můžete výhody římské rolety, překřížené záclony, klasické rovné záclonyzávěsu.

Téma: „Jak obléknout kuchyňské okno: praktické jsou římské rolety i překřížené záclony“ najdete v sekci Články, nebo pod tímto odkazem:

http://www.petros-interier.cz/…zaclony.html 
CO NA KOUPELNOVÉ OKNO: ZÁCLONY, ZÁVĚSY NEBO ŘÍMSKÉ ROLETY?

CO NA KOUPELNOVÉ OKNO: ZÁCLONY, ZÁVĚSY NEBO ŘÍMSKÉ ROLETY?

Má Vaše koupelna ještě pořád nahatá okna? Nevíte si rady, jestli na koupelnová okna použít spíše záclony, závěsy, římské rolety, nebo třeba bambusové žaluzie? Přemýšlíte, jestli se do Vašeho bazénu hodí spíše záclony a závěsy, nebo raději římské rolety?

Nechejte se inspirovat hezkými fotografiemi i radami designéra. Zajímavé povídání s celou řadou fotografií najdete v sekci „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…zaluzie.html

Ukázky stínění pocházejí z dílny firmy Petroš interier. 
ZÁCLONY A ZÁVĚSY V DĚTSKÝCH POKOJÍCH

ZÁCLONY A ZÁVĚSY V DĚTSKÝCH POKOJÍCH

Přinášíme nové téma týdne: Záclony a závěsy v dětských pokojích

V sekci „články“ najdete zbrusu nový příspěvek „Jak na dětské záclony a závěsy? I děti potřebují stínění…“. Najdete v něm spoustu inspirace a hezkých fotografií. Klikněte zde: http://www.petros-interier.cz/…stineni.html 
VÁNOČNÍ DÁREK OD NÁS: MÓDNÍ ČASOPIS PRO VAŠE OKNA

VÁNOČNÍ DÁREK OD NÁS: MÓDNÍ ČASOPIS PRO VAŠE OKNA

Vážení zákazníci, jako dárek k letošním Vánocům a jako poděkování za Vaši přízeň jsme pro Vás na tomto webu připravili zbrusu novou sekci ČLÁNKY.

Najdete tu spoustu zajímavostí, novinek a především krásných fotografií. Články jsou zcela nově o fotografie doplněny přímo v textu, takže hned všechno názorně uvidíte! Fotografie jsou navíc podrobně popsány. Můžete si na nich prohlédnout různé detaily i celé interiéry. Nahlédnete do mnoha pokojů i kanceláří a uvidíte tam ukázky realizací, které vyšly z naší dílny. Dočtete se, proč designér navrhnul právě tu – kterou dekoraci. Texty jsou přehledně členěny podle témat – stačí kliknout na to, co Vás zajímá.

Zkrátka zapomenete, že jste na internetu – budete mít pocit, že si prohlížíte MÓDNÍ ČASOPIS PRO VAŠE OKNA.

Sekci Články najdete na horní liště nebo zde: http://www.petros-interier.cz/texty.html«« « 1 .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign