Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
ZÁCLONY A ZÁVĚSY V DĚTSKÝCH POKOJÍCH

ZÁCLONY A ZÁVĚSY V DĚTSKÝCH POKOJÍCH

Přinášíme nové téma týdne: Záclony a závěsy v dětských pokojích

V sekci „články“ najdete zbrusu nový příspěvek „Jak na dětské záclony a závěsy? I děti potřebují stínění…“. Najdete v něm spoustu inspirace a hezkých fotografií. Klikněte zde: http://www.petros-interier.cz/…stineni.html 
VÁNOČNÍ DÁREK OD NÁS: MÓDNÍ ČASOPIS PRO VAŠE OKNA

VÁNOČNÍ DÁREK OD NÁS: MÓDNÍ ČASOPIS PRO VAŠE OKNA

Vážení zákazníci, jako dárek k letošním Vánocům a jako poděkování za Vaši přízeň jsme pro Vás na tomto webu připravili zbrusu novou sekci ČLÁNKY.

Najdete tu spoustu zajímavostí, novinek a především krásných fotografií. Články jsou zcela nově o fotografie doplněny přímo v textu, takže hned všechno názorně uvidíte! Fotografie jsou navíc podrobně popsány. Můžete si na nich prohlédnout různé detaily i celé interiéry. Nahlédnete do mnoha pokojů i kanceláří a uvidíte tam ukázky realizací, které vyšly z naší dílny. Dočtete se, proč designér navrhnul právě tu – kterou dekoraci. Texty jsou přehledně členěny podle témat – stačí kliknout na to, co Vás zajímá.

Zkrátka zapomenete, že jste na internetu – budete mít pocit, že si prohlížíte MÓDNÍ ČASOPIS PRO VAŠE OKNA.

Sekci Články najdete na horní liště nebo zde: http://www.petros-interier.cz/texty.html 
NOVÁ KOLEKCE MATERIÁLŮ NA ŘÍMSKÉ ROLETY JE SKUTEČNĚ PARÁDNÍ !

NOVÁ KOLEKCE MATERIÁLŮ NA ŘÍMSKÉ ROLETY JE SKUTEČNĚ PARÁDNÍ !

Připravili jsme pro vás žhavou novinku: Exkluzivní kolekci naprosto mimořádných látek vhodných pro římské rolety.

Tyto nádherné, neobyčejně kvalitní a velmi exkluzivní dekorační tkaniny jsme pro vás dovezli od našich prestižních a exkluzivních zahraničních dodavatelů. Sestavili jsme z nich naprosto mimořádnou kolekci látek, které jsou svým vzhledem i vlastnostmi předurčeny pro římské rolety a japonské stěny, mohou se však samozřejmě použít i na klasické záclony či závěsy – záleží jen na přání a představě každého zákazníka.

Látky, které jsme zařadili do kolekce pro římské rolety, stojí na TOP žebříčku luxusních dekoračních tkanin na nejvyšších příčkách. Vyrábějí je pro nás prestižní špičkoví evropští výrobci. Pro některé z nich je firma Petroš interier výhradním dovozcem pro Českou republiku – tyto látky pak tedy v jiných českých obchodech nedostanete. 
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE OSLOVÍ SVOU PRAKTIČNOSTÍ A SVIŽNOSTÍ

ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE OSLOVÍ SVOU PRAKTIČNOSTÍ A SVIŽNOSTÍ

Půvab záclony a praktičnost žaluzií u nás nyní dostanete v jednom.

Záclonové žaluzie jsou velmi praktickým stínícím prvkem. Zastínění tvoří svislé lamely, které jsou pomocí speciální pásky spojeny se záclonou. Lamely se, stejně jako jiné vertikální žaluzie, pohybují v horní vodící liště. Naklápěním lamel je možné si zvolit míru zastínění: při rozevření lamel okno zastiňuje pouze záclona, přičemž lamely jsou v této pozici pouze málo patrné. Zaklápěním lamel je pak možné množství světla regulovat od mírného přistínění až do téměř úplného zatemnění. 
PROVÁZKOVÉ ŽALUZIE JSOU ESTETICKÉ A ORIGINÁLNÍ

PROVÁZKOVÉ ŽALUZIE JSOU ESTETICKÉ A ORIGINÁLNÍ

Právě nyní zavádíme do prodeje žhavou novinku: provázkové žaluzie.

Provázkové žaluzie osloví zejména ty, kdo kolem sebe mají rádi nové a neokoukané doplňky. Provázkové žaluzie svým vzhledem připomínají už známější provázkové záclony. Zatímco se však provázkové záclony vyrábějí (podobně jako ostatní záclony) ve větších šířích, provázkové žaluzie tvoří pásy o šířce 89 milimetrů. 
VLÁMSKÉ SKLADY DODÁVAJÍ DEKORACÍM ŠMRNC

VLÁMSKÉ SKLADY DODÁVAJÍ DEKORACÍM ŠMRNC

Záclony a závěsy s vlámskými sklady působí vždy elegantně a profesionálně

Vlámské sklady na zácloně či závěsu vytvářejí pravidelné romantické řasení. Záclony a závěsy nařesené vlámskými sklady vypadají luxusně a profesionálně. Díky speciální technice je možné zvolit bohatost řasení i to, na kterém místě vzoru se přesně sklady budou nacházet. 
GARNÝŽE BOLOGNA NYNÍ MŮŽETE DOSTAT V NOVÉ PODOBĚ

GARNÝŽE BOLOGNA NYNÍ MŮŽETE DOSTAT V NOVÉ PODOBĚ

Efektní garnýže z naší nabídky jsou nyní ještě „vychytanější“. Na světových trzích jsme pro Vás objevili další vylepšení!

Připravili jsme další novinku pro náročné zákazníky: dvoutyčové garnýže Bologna v provedení LUX.

Pro dvoutyčové garnýže Bologna jsme začali dovážet nové typy úchytů, které umožňují použít obě tyče současně o průměru 25 milimetrů. Prozatím úchyty pro tyto dvoutyčové garnýže umožňovaly pouze variantu, kdy přední tyč měla průměr 25 milimetrů a zadní tyč jen 16 milimetrů. Od nynějška však náročnějším zákazníkům můžeme nabídnout i variantu, kdy budou mít obě tyče průměr 25 milimetrů. Takto poskládané garnýže mají řadu výhod. Především vypadají ještě o hodně elegantněji, než dosavadní varianta se dvěma průměry tyčí. Mimoto se zadní tyč nebude prohýbat ani při šířce garnýže 240 centimetrů. 
JAPONSKÉ STĚNY OSLŇUJÍ ELEGANCÍ I VARIABILITOU

JAPONSKÉ STĚNY OSLŇUJÍ ELEGANCÍ I VARIABILITOU

Zajímavou alternativou k roletám, závěsům či žaluziím mohou být japonské posuvné panelové stěny. Japonské stěny vycházejí z mnoho tisíc let testované tradice. Japonské stěny jsou zároveň funkční i velmi krásné a elegantní. Na jejich zhotovení můžeme použít širokou škálu dekoračních tkanin od lehounkých průsvitných záclon až po pevné neprůhledné závěsové materiály.

Japonské stěny jsou velmi variabilní. Hodí se na zastínění oken, předělení místností, zakrytí různých policových systémů či šaten, své využití mohou najít jak v domácnostech, tak i v restauracích, zdravotnických zařízeních, praktické mohou být v kancelářích pro variabilní oddělení pracovních míst a podobně. 
ZÁCLONY A ZÁVĚSY DOSTALY NOVOU PODOBU: WAVE SYSTÉM

ZÁCLONY A ZÁVĚSY DOSTALY NOVOU PODOBU: WAVE SYSTÉM

Firma Petroš interiér představuje žhavou novinku ve stylu řasení záclon a závěsů – Wave systém.

Anglický výraz wave znamená vlna. Jak už sám název napovídá, pod názvem Wave systém se skrývá dokonalé, pravidelné a perfektně stejnoměrné zvlnění záclony či závěsu. Při použití tohoto systému látka nevytváří sklady, jak tomu bylo až dosud, nýbrž hladké pozvolné vlny – a to po celé své výšce. Záclony a závěsy díky tomu vypadají neustále dokonale upravené, a to nejen bezprostředně po pověšení, ale i při běžném provozu. Záclony a závěsy se i při použití wave systému mohou normálně zatahovat a roztahovat. Tím, že jsou záclony a závěsy beze skladů, dají se také snadněji udržovat a žehlit. 
ŘÍMSKÉ ROLETY? JEDINĚ OD FIRMY PETROŠ INTERIÉR

ŘÍMSKÉ ROLETY? JEDINĚ OD FIRMY PETROŠ INTERIÉR

10 důvodů, proč si pořídit římské rolety právě od firmy Petroš interiér:

1. Nabízíme obrovský výběr materiálů pro římské rolety. U nás si můžete vybrat mezi stovkami dezénů v mnoha tisících barevných kombinacích.

2. Se šitím římských rolet máme patnáctileté zkušenosti.

3. Pro římské rolety používáme kvalitní kazetový systém zajišťující vytahování římské rolety vzhůru dokonale rovnoměrně.

4. Jako první v České republice jsme pro římské rolety začali používat EASY WASH SYSTÉM pro snadné praní římských rolet.«« « 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign