Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
ZÁCLONY A ZÁVĚSY DOSTALY NOVOU PODOBU: WAVE SYSTÉM

ZÁCLONY A ZÁVĚSY DOSTALY NOVOU PODOBU: WAVE SYSTÉM

Firma Petroš interiér představuje žhavou novinku ve stylu řasení záclon a závěsů – Wave systém.

Anglický výraz wave znamená vlna. Jak už sám název napovídá, pod názvem Wave systém se skrývá dokonalé, pravidelné a perfektně stejnoměrné zvlnění záclony či závěsu. Při použití tohoto systému látka nevytváří sklady, jak tomu bylo až dosud, nýbrž hladké pozvolné vlny – a to po celé své výšce. Záclony a závěsy díky tomu vypadají neustále dokonale upravené, a to nejen bezprostředně po pověšení, ale i při běžném provozu. Záclony a závěsy se i při použití wave systému mohou normálně zatahovat a roztahovat. Tím, že jsou záclony a závěsy beze skladů, dají se také snadněji udržovat a žehlit. 
ŘÍMSKÉ ROLETY? JEDINĚ OD FIRMY PETROŠ INTERIÉR

ŘÍMSKÉ ROLETY? JEDINĚ OD FIRMY PETROŠ INTERIÉR

10 důvodů, proč si pořídit římské rolety právě od firmy Petroš interiér:

1. Nabízíme obrovský výběr materiálů pro římské rolety. U nás si můžete vybrat mezi stovkami dezénů v mnoha tisících barevných kombinacích.

2. Se šitím římských rolet máme patnáctileté zkušenosti.

3. Pro římské rolety používáme kvalitní kazetový systém zajišťující vytahování římské rolety vzhůru dokonale rovnoměrně.

4. Jako první v České republice jsme pro římské rolety začali používat EASY WASH SYSTÉM pro snadné praní římských rolet. 
PRANÍ ŘÍMSKÉ ROLETY JE OD NYNĚJŠKA HRAČKOU

PRANÍ ŘÍMSKÉ ROLETY JE OD NYNĚJŠKA HRAČKOU

Vážení zákazníci, jako jedni z prvních na českém trhu jsme za vás vyřešili nevýhodu, s níž se setkáváme u římských rolet. Touto nevýhodou je poněkud větší časová náročnost při praní římské rolety. Žádejte systém Excluziv easy wash!

Při použití běžného mechanismu, který pro římské rolety nabízí drtivá většina českých firem, je totiž nutné před praním z římské rolety ručně vytáhnout vodící provázky a po vyprání pak následně provázky do římské rolety zase natáhnout. Firma Petroš interiér nyní přichází s převratnou novinkou pro římské rolety: systémem EXCLUZIV EASY WASH s řetízkovým ovládáním a s možností jednoduchého praní. 
ROLETOŽALUZIE: DALŠÍ PŘEVRATNÁ NOVINKA !

ROLETOŽALUZIE: DALŠÍ PŘEVRATNÁ NOVINKA !

Přicházíme s další převratnou novinkou: nabídkou ROLETOŽALUZIÍ. Jedná se o propracovnaný systém, který kombinuje praktičnost žaluzií, eleganci rolet a vzdušnost dekoračních záclon. Obdivuhodné možnosti roletožaluzií jsou dány originální koncepcí, která spočívá v pravidelném střídání průhledných a neprůhledných pruhů látky. Překrytím dvou vrstev látky dochází k prolínání pruhů. 
NABÍZÍME NOVINKU: VENKOVNÍ ROLETY SUNSTOP

NABÍZÍME NOVINKU: VENKOVNÍ ROLETY SUNSTOP

Tyto rolety jsou tvarově stabilní, odolné, mají dlouhou životnost a jsou částečně průhledné.

Jsou určeny pro venkovní použití. Instalují se zvenčí do okenního rámu. Hlavním účelem těchto rolet je ochrana interiéru před tepelným slunečním zářením a ztlumení ostrého slunečního světla na optimální míru. 
PŘIDALI JSME NOVÉ SNÍMKY

PŘIDALI JSME NOVÉ SNÍMKY

Římské rolety – Wave systém – atypická okna – japonské stěny – závěsy a záclony – v domácích interiérech i v luxusní kanceláři – to všechno jsou rubriky v naší fotogalerii, kde najdete zbrusu nové snímky.

Klikněte zde: http://www.petros-interier.cz/…fotogalerie/ 
FOTOGALERIE SE ROZRŮSTÁ

FOTOGALERIE SE ROZRŮSTÁ

Nenechejte si ujít inspiraci z naší fotofalerie pro váš byt či firmu. Najdete tu stovky snímků dekorací z naší dílny a nepřeberně nápadů, kterými byste si mohli vyzdobit svůj vlastní interiér. Díky vám, našim zákazníkům, mohou ve fotogalerii téměř denně přibývat další a další snímky vašich krásných, nově oblečených oken. 
GARNÝŽOVÁ KONCOVKA DIAGONAL SE VRACÍ DO PRODEJE

GARNÝŽOVÁ KONCOVKA DIAGONAL SE VRACÍ DO PRODEJE

Pro velký zájem se vrací do prodeje koncovka na garnýže Diagonal. Bližší inofrmace najdete zde: http://www.petros-interier.cz/…irenze-16mm/ 
NOVINKA PRO VAŠE ZÁCLONY A ZÁVĚSY - WAVE SYSTÉM

NOVINKA PRO VAŠE ZÁCLONY A ZÁVĚSY - WAVE SYSTÉM

Pod názvem WAVE SYSTÉM se skrývá dokonalé, pravidelné a perfektně stejnoměrné zvlnění záclon a závěsů. Anglický výraz wave znamená vlna a jak už sám název napovídá, při použití tohoto systému látka nevytváří sklady, jak tomu bylo dosud, nýbrž hladké pozvolné vlny – a to po celé výšce záclony či závěsu.

Více informací najdete zde: http://www.petros-interier.cz/…wave-system/

Nechejte si tu nejkrásnější dekoraci pro Vaše okno navrhnout designérem. Pro více informací a objednávku klikněte zde: http://www.petros-interier.cz/…signera.html 
OKNA V INTERIÉRU NÁM PŘINESLA DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ

OKNA V INTERIÉRU NÁM PŘINESLA DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ

Díky hlasům návštěvníků výstavy Okna v interiéru jsme získali další prestižní ocenění: První místo v soutěži Okno v interiéru, která proběhla v rámci mezinárodní výstavy Tendence 2009 v Praze. Zvítězili jsme ve velice silné konkurenci devíti renomovaných firem zabývajících se interiérovými dekoracemi. Ceny si vážíme o to více, že vítěze vybrali svými hlasy sami návštěvníci výstavy. Za vaší přízeň a podporu děkujeme! Na výstavě jsme představili úplnou novinku v dekoracích – takzvaný Wave systém. Vítězné okno je autorským návrhem naší návrhářské dílny. Pokud chcete mít doma svá oka dekorována podobně, pozvěte si našeho designéra – stačí kliknout zde: http://www.petros-interier.cz/…signera.html«« « 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign