DÍLNA UŽ JE PŘESTĚHOVÁNA. DĚKUJEME VÁM ZA TRPĚLIVOST. | Aktuality CZDÍLNA UŽ JE PŘESTĚHOVÁNA. DĚKUJEME VÁM ZA TRPĚLIVOST. | Aktuality EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

DÍLNA UŽ JE PŘESTĚHOVÁNA. DĚKUJEME VÁM ZA TRPĚLIVOST.

To se mi líbí

DÍLNA UŽ JE PŘESTĚHOVÁNA. DĚKUJEME VÁM ZA TRPĚLIVOST.

Naši milí zákazníci a přátelé,

nějakou chvíli jsme byli částečně mimo provoz, protože jsme téměř všechnu energii věnovali na přestěhování výrobní dílny do nových prostor. Nebyl to náš záměr, ale stalo se – náhle, kvůli krajským hasičům.

Už jsme ale vše vyřešili, dílna je přestěhovaná. Zatím ještě sice v trochu provizorních podmínkách – ale šijeme a garnýže vyrábíme!!! :)

Moc Vám všem dekujeme za trpělivost a za pochopení. Byla to pro nás všechny skutečně velmi náročná zkouška, kterou ještě zkomplikovala celoevropská situace kolem coronaviru. Celou řadu zákazníků jsme zklamali a ztratili. Je nám to opravdu velmi moc líto a ještě jednou se jim za to omlouváme. Skutečně jsme za tyto okolnosti nemohli.

Omlouváme se také všem, kterým tato komplikace zdržela zakázky. Upřímně nás to mrzí. Věříme, že od nynějška už opět vše začne fungovat podle starých pravidel a že s našimi službami opět budete spokojeni na sto procent.

Ještě jednou se Vám omlouváme jak za zdržení zakázek kvůli coronaviru, tak za zdržení kvůli stěhování výrobní dílny. Mrzí nás to.

DĚKUJEME VÁM VŠEM, kteří jste s námi i přes všechny tyto nesnáze vydrželi.

Jste pro nás ti nejvyšší TOP ZÁKAZNÍCI – díky tomu, že jsme s námi měli v této těžké době trpělivost – v budoucnu se budeme snažit Vás vždy zvýhodňovat!!! VÍME O VÁS A MOC A MOC VÁM DĚKUJEME! :)

 


 


DÍLNA UŽ JE PŘESTĚHOVÁNA. DĚKUJEME VÁM ZA TRPĚLIVOST. | Aktuality
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign