EXKLUZIVNĚ JSME PRO VÁS PŘIVEZLI UKÁZKOVOU SÉRII VZORKŮ ZÁCLON A ZÁVĚSŮ Z KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2011 | Aktuality CZEXKLUZIVNĚ JSME PRO VÁS PŘIVEZLI UKÁZKOVOU SÉRII VZORKŮ ZÁCLON A ZÁVĚSŮ Z KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2011 | Aktuality EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

EXKLUZIVNĚ JSME PRO VÁS PŘIVEZLI UKÁZKOVOU SÉRII VZORKŮ ZÁCLON A ZÁVĚSŮ Z KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2011

To se mi líbí

Exkluzivně jsme pro Vás s předstihem přivezli ukázkovou sérii vzorků záclon a závěsů z kolekce Podzim/zima 2011

Je to tady! Přivezli jsme pro Vás z Německa zbrusu novou kolekci záclon a závěsů pro nadcházející sezonu Podzim/zima 2011. Ačkoliv oficiální cestou vzorky nových materiálů dojdou až v průběhu několika týdnů, my jsme pro Vás zcela exkluzivně osobně přivezli první ukázkovou sérii s předstihem už nyní.

V kolekci najdete skutečně velmi krásné materiály na záclony a závěsy. Látky jsou lehké a kvalitní, objevují se na nich zajímavé jemné i výraznější vzory a velmi trendové barvy. Na své si přijdou i příznivci úplně lehounkých závěsů, které svou vzdušností někdy připomínají spíše záclony.

Při výběru nových látek jsme ovšem nezapomněli ani na děti. Pro ně jsme vybrali velice vkusné nepřeplácané motivy, které by se mohly líbit nejen malým dětem, ale i jejich starším sourozencům – a snad i rodičům.

Látky z této nejnovější a mimořádně vydařené kolekce už nyní zákazníkům nabízí během sjednané návštěvy designér Radomír Petroš. Ve firemní prodejně Petroš interiér na Zámeckém náměstí (Zámecké ulici) 54 ve Frýdku-Místku si prozatím tyto záclony a závěsy můžete prohlédnout a objednat pouze v době, kdy je designér nemá s sebou na zakázce. Na prodejně se standardně objeví ihned, jakmile z Německa dorazí druhá série vzorků oficiální cestou, což bude pravděpodobně v průběhu října. O tom, zda jsou v dané chvíli vzorky k vidění i na prodejně, se případně můžete informovat telefonicky.

 


 


EXKLUZIVNĚ JSME PRO VÁS PŘIVEZLI UKÁZKOVOU SÉRII VZORKŮ ZÁCLON A ZÁVĚSŮ Z KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2011 | Aktuality
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign