Aktuality CZAktuality EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
HRANATÉ GARNÝŽE NYNÍ NABÍZÍME I V PROVEDENÍ "IMITACE NEREZI"

HRANATÉ GARNÝŽE NYNÍ NABÍZÍME I V PROVEDENÍ "IMITACE NEREZI"

Hranaté garnýže jsou nyní k dostání i v levnějším provedení imitace nerezi! Tyto garnýže jsou vhodné do moderních interiérů. Jejich hlavní výhodou je možnost nasazení nosníků na garnýže shora i zespod. Zaváděcí ceny pro tyto garnýže najdete zde: http://www.petros-interier.cz/…x-15-mm.html 
NOVINKA - VLÁMSKÉ SKLADY PRO DOKONALOU DEKORACI VAŠICH OKEN

NOVINKA - VLÁMSKÉ SKLADY PRO DOKONALOU DEKORACI VAŠICH OKEN

Vlámské sklady pro dokonalou dekoraci vašich oken!!

Exkluzivní zahraniční firmy poslední dobou začaly pro záclony a závěsy velmi často používat řasení technikou vlámských skladů.

Firma Petroš interiér začala tuto elegantní techniku řasení používat jako jedna z prvních v České republice. Výsledný vzhled záclon a závěsů s našitými háčky Microflex je mnohem profesionálnější, než pouhé nařasení záclony na řasící pásku.

Podívejte se na fotografie: http://www.petros-interier.cz/…-sklady.html 
JSOU PRO VÁS ZÁCLONY A ZÁVĚSY OŘÍŠKEM? POZVĚTE SI DESIGNÉRA

JSOU PRO VÁS ZÁCLONY A ZÁVĚSY OŘÍŠKEM? POZVĚTE SI DESIGNÉRA

Nevíte si rady s dekorací vašeho okna? Jakou vybrat barvu? Jaký typ zastínění by byl pro vás nejvhodnější? Pozvěte si našeho designéra! Stačí kliknout zde: http://www.petros-interier.cz/…signera.html 
AKCE: K VAŠÍ NOVÉ GARNÝŽI ŘASÍCÍ PÁSKA ZDARMA !!!

AKCE: K VAŠÍ NOVÉ GARNÝŽI ŘASÍCÍ PÁSKA ZDARMA !!!

Profesionální řasící pásky ke každé zakoupené garnýži zdarma! Typ řasící pásky dle vlastního výběru do šířky pásky 50 mm. Množství pásky – dvojnásobek délky garnýže.

Nahlédněte do našeho e-shopu garnýží zde: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/ 
GARNÝŽE FIRENZE - NOVÁ KONCOVKA

GARNÝŽE FIRENZE - NOVÁ KONCOVKA

Máme pro vás novinku: novou koncovku Falco vhodnou pro garnýže Firenze. Nyní ji od nás dostanete za akční zaváděcí cenu. Cena je stejná stejná jako za koncovku Cylindr. Více pod záložkou: Garnýže Firenze nebo zde: http://www.petros-interier.cz/…ze-16mm.html 
NEVIDITELNÉ GARNÝŽE

NEVIDITELNÉ GARNÝŽE

Neviditelné garnýže – to jsou technické vodící lišty. Hlavní výhoda této garnýže spočívá v tom, že ji lze namontovat do stropu, což je mnohdy jediné řešení pro atypické interiéry či situace, kdy potřebujeme mít dekorace dále od okna. Garnýž samotná není v interiéru vidět, dekorace se ušijí tak, že jí dokonale zakrývají. Tyto garnýže zasíláme i na dobírku.

Katalog neviditelných – technických garnýží najdete zde: http://www.petros-interier.cz/…yze-special/

Nahlédněte také do našeho e-shopu garnýží zde: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/ 
NOVINKA - GARNÝŽE FIRENZE

NOVINKA - GARNÝŽE FIRENZE

Představujeme Vám novinku tohoto léta – garnýže Firenze – imitace nerezi o průměru 16 mm v barvě matný chrom. Garnýže obsahují i nové druhy koncovek. Katalog a ceník najdete na stránce: Garnýže firenze. Garnýže zasíláme i na dobírku, poštovné dle délky a váhy.

Pro více informací klikněte zde: http://www.petros-interier.cz/…log/garnyze/

E-shop garnýží nejdete zde: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/ 
DŘEVĚNÉ GARNÝŽE

DŘEVĚNÉ GARNÝŽE

Pro letošní rok jsme pro vás připravili novou nabídku dřevěných garnýží. Prozatím jsou k dodání ve třech barvách – a to za bezkonkurenční cenu. Standardní rozměry a ceník najdete zde: http://www.petros-interier.cz/…arnyze-28mm/

Garnýže zasíláme i na dobírku. Cena poštovného je podle množství a délky garnýží.

Dřevěné garnýže si můžete objednat:

  1. Na e-mailové adrese: info@petros-interier.cz
  2. Pomocí našeho e-shopu garnýží, který najdete zde: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/
  3. Můžete využít služby designéra, který Vám doporučí optimální dekorace pro Vaše okna. Stačí kliknout zde: http://www.petros-interier.cz/…signera.html


 
POZOR: SLEVA 15% NA SKLADOVÉ ZBOŽÍ STÁLE PLATÍ !!!

POZOR: SLEVA 15% NA SKLADOVÉ ZBOŽÍ STÁLE PLATÍ !!!

Slevu 15% poskytujeme na garnýže Bologna a na garnýže Roma při objednávce na dobírku (bez montáže). Všechny uvedené typy garnýží máme skladem. Objednat si je můžete na: info@petros-interier.cz . 
VÝPRODEJ ZÁCLON A VOÁLŮ

VÝPRODEJ ZÁCLON A VOÁLŮ

Dobrý kup! Vyberte si z naší výprodejové nabídky záclon a voálů. Jelikož se jedná o výprodej, před objednávkou se informujte o množství, které máme na skladě.

Navštivte také naši prodejnu ve Frýdku-Místku na Zámeckém náměstí č. 54 – v rohu náměstí vedle vstupu do frýdeckého zámku.«« « 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »»  


Aktuality
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign