Aktuality CZAktuality EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
ZNAČKOVÉ GARNÝŽE MOTTURA, TO JE KLASIKA I VÝSTŘEDNOST

ZNAČKOVÉ GARNÝŽE MOTTURA, TO JE KLASIKA I VÝSTŘEDNOST

Garnýže Mottura mají ono neuchopitelné kouzlo, které si Vás otočí kolem prstu, a Vy budete na první pohled vědět, že „TO JE ONO“

Čtěte zde: http://www.petros-interier.cz/…trednost.php 
ÚŽASNÉ FRANCOUZSKÉ TAPETY VÁS NADCHNOU

ÚŽASNÉ FRANCOUZSKÉ TAPETY VÁS NADCHNOU

Vážení zákazníci,

nabídku pro Vás právě nyní rozšiřujeme o žhavou novinku: Luxusní tapety prestižní francouzské značky Casadeco.

Tyto úžasné tapety jsou celou svou podstatou zaměřeny na náročné spotřebitele, kteří kladou důraz především na krásu, styl a eleganci.

Francouzské značkové tapety Casadeco vyzařují luxus a přepych. Jejich vzory vycházejí z dílen předních francouzských designérů. Rovněž provedení a materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou ve špičkové kvalitě.

Tapety Casadeco v mnoha případech doplňuje také nabídka dekoračních tkanin ve stejném designu a barvách. Tyto závěsové materiály rovněž nesou značku Casadeco. Sladění dekorací ve Vašem interiéru díky tomu může být skutečnou radostí.

Luxusní značkové tapety Casadeco si můžete prohlédnout a objednat ve firemní prodejně Petroš interier, kterou najdete na Zámeckém náměstí (Zámecké ulici) č. 54 ve Frýdku-Místku – v rohu náměstí vedle frýdeckého zámku. Telefon: 558 621 810, mobil: 608 479 090. Otevírací doba: pondělí až pátek 9 – 17 hodin, sobota 8 – 12 hodin.

Náš tip pro Vás: 
PORADNA PRO VÁS: JAK NENALETĚT PŘI VÝBĚRU GARNÝŽE

PORADNA PRO VÁS: JAK NENALETĚT PŘI VÝBĚRU GARNÝŽE

Všimli jsme si, že se poslední dobou se na trhu čím dál častěji vyskytují nejrůznější laciné a často nekvalitní garnýže. Některé firmy navíc při jejich propagaci používají nepříliš férové metody, jak k jejich nákupu zákazníky přesvědčit. Přinášíme Vám proto několik rad, čeho byste si při výběru nových garnýží měli všímat a na co byste si měli dávat pozor, abyste nenaletěli a ušetřili se zklamání.

Více najdete pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…garnyze.html 
PROHLÉDNĚTE SI ZIMNÍ ZAHRADU SE ŽALUZIEMI Z KOLEKCE NATURE STYL

PROHLÉDNĚTE SI ZIMNÍ ZAHRADU SE ŽALUZIEMI Z KOLEKCE NATURE STYL

Teprve nedávno jsme nabídku zajímavých výrobků rozšířili o nové unikátní vertikální žaluzie z kolekce Nature style – ty si však okamžitě začaly získávat srdce zákazníků. Jednou z našich posledních zakázek bylo zastínění velice příjemné zimní zahrady. Podívejte se!

Text s fotografiemi najdete pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…re-styl.html 
ŽALUZIE PRÁVĚ DOSTALY ZCELA NOVÝ ROZMĚR

ŽALUZIE PRÁVĚ DOSTALY ZCELA NOVÝ ROZMĚR

Vážení zákazníci,

právě nyní jsme pro Vás obohatili nabídku stínící techniky o zcela nový a unikátní typ přírodních vertikálních žaluzií z kolekce Nature styl.

Více informací o těchto revolučních žaluziích najdete v sekci „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…-rozmer.html 
OPONA Z NAŠÍ DÍLNY OD NYNĚJŠKA ZDOBÍ KULTURNÍ DŮM V SEDLIŠTÍCH

OPONA Z NAŠÍ DÍLNY OD NYNĚJŠKA ZDOBÍ KULTURNÍ DŮM V SEDLIŠTÍCH

Zajímalo by Vás, jak přichází na svět nová divadelní opona? Jednu takovou jsme zrovna před pár dny dodělali a připravili jsme pro Vás o tom reportáž doplněnou fotografiemi.

Nová opona visí v kulturním domě v obci Sedliště na Frýdecko-Místecku a nahradila původní oponu, která v tomto někdejším kinosálu a současném společenském sálu sloužila celých 35 let.

Celou reportáž najdete pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…listich.html 
STŘIHY NA VAŠE ZÁCLONY A ZÁVĚSY VYRÁBĚJÍ ZLATÉ RUČIČKY. NAPSALY O TOM I NOVINY!

STŘIHY NA VAŠE ZÁCLONY A ZÁVĚSY VYRÁBĚJÍ ZLATÉ RUČIČKY. NAPSALY O TOM I NOVINY!

Vážení zákazníci,

o naší mimořádně šikovné zaměstnankyni, paní Evě Kizekové, která se o splnění Vašich přání stará ve firemní prodejně Petroš interier na Zámeckém náměstí 54 ve Frýdku-Místku – a mimoto u nás také vymýšlí a vyrábí střihy na Vaše záclony, závěsy, římské rolety a další dekorace oken, nyní vyšel moc pěkný článek ve Frýdecko-místeckém a třineckém Deníku. Článek v Deníku vyšel ve čtvrtek 5. května v rubrice „Zlaté ručičky“. Podívejte se!

Článek najdete pod tímto odkazem: http://fm.denik.cz/…0110506.html 
HOTELY, RESTAURACE A FIRMY NYNÍ MAJÍ NOVOU SEKCI

HOTELY, RESTAURACE A FIRMY NYNÍ MAJÍ NOVOU SEKCI

Vážení zákazníci,

díky velkému zájmu o naše výrobky ze strany provozovatelů hotelů a restaurací Vám nyní přinášíme horkou novinku:

Pod záložkou „články“ jsme pro Vás založili úplně novou sekci, která je zaměřena především na hotely, restaurace a další provozovny či firemní prostory.

Najdete zde nejen mnoho zajímavých informací, ale také spoustu fotografií. Můžete si na nich prohlédnout interiéry hotelů, restaurací, sálů, firemních prostor a provozoven, které už zdobí záclony, závěsy, markýzy a další stínící technika z dílny Petroš interier.

Novou sekci pro hotely, restaurace a firmy najdete pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…urace-firmy/ 
NOVÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY VE FOTOGALERII

NOVÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY VE FOTOGALERII

Doplnili jsme fotogalerii o zbrusu nové snímky, podívejte se!

Na nových fotografiích najdete nové záclony, závěsy, římské roletygarnýže. Můžete si zde také prohlédnout interiéry vybavené hitem posledních měsíců – krásným a elegantním Wave systémem. Ve fotogalerii rovněž najdete nové snímky dětských pokojů, obývacích pokojů, ložnic a kuchyní.

Načerpejte u nás inspiraci a dopřejte svým oknům novou jarní garderóbu! K dispozici je Vám zkušený designér Radomír Petroš i celý tým firmy Petroš interier.

Nové záclony, závěsy či garnýže si můžete vybrat také v naší firemní prodejně na Zámeckém náměstí 54 ve Frýdku-Místku (v rohu náměstí vedle frýdeckého zámku). 
JAK SI CO NEJLÉPE VYBRAT MARKÝZY? PORADÍME VÁM

JAK SI CO NEJLÉPE VYBRAT MARKÝZY? PORADÍME VÁM

Jaro je skoro tady, teplé dny už na sebe jistě nenechají dlouho čekat. Je tedy nejvyšší čas začít s jarními přípravami. Dobrým začátkem může být třeba pořízení nové markýzy na Vaši zahradu, balkón, terasu nebo restaurační zahrádku.

Jak si ale markýzu vybrat? Na co byste si při tom měli dát pozor? A na co nezapomenout? Odpovědi na všechny tyto otázky a spoustu inspirativních fotografií najdete ve zbrusu novém tématu týdne, tentokrát na téma markýzy.

Téma: Markýzy nejsou k zahození, aneb Přivítejte jaro pod markýzou najdete pod záložkou články, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…arkyzou.html«« « 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »»  


Aktuality
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign