PLÁNUJETE NOVÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY DO VÁNOC? PAK MÁTE NEJVYŠŠÍ ČAS! | Aktuality CZPLÁNUJETE NOVÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY DO VÁNOC? PAK MÁTE NEJVYŠŠÍ ČAS! | Aktuality EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

PLÁNUJETE NOVÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY DO VÁNOC? PAK MÁTE NEJVYŠŠÍ ČAS!

To se mi líbí

PLÁNUJETE NOVÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY DO VÁNOC? PAK MÁTE NEJVYŠŠÍ ČAS!

Vážení a milí zákazníci,

jestliže si plánujete pořídit nové záclony, závěsy a římské rolety ještě DO VÁNOC, pak máte na jejich výběr skutečně NEJVYŠŠÍ ČAS! Vánoce se velmi rychle blíží a záclony, závěsyřímské rolety vyžadují na objednání a zhotovení určitou dobu.

Když si své nové dekorace oken z látek mimo skladové zásoby vyberete ještě DNES, standardní termín dodání je pro ně až V PROSINCI.

Proto skutečně není na co čekat – pokud chcete mít nové dekorace oken hotové do Vánoc, je třeba je vybrat téměř okamžitě!

Jaké jsou nyní termíny dodání

 • Pokud si vyberete látky z našich skladových zásob, záclony a závěsyřímské rolety umíme ušít – podle momentální vytíženosti šicí dílny – i do několika dnů.
 • To však neplatí pro látky, které musíme objednávat u zahraničních dodavatelů. U dekorací z těchto látek je standardní termín dodání 4–5 týdnů. I kdybyste si tedy své nové dekorace oken z látek mimo skladové zásoby vybrali ještě dnes, standardní termín dodání je pro ně až v PROSINCI.

Navíc sezona nových dekorací nyní vrcholí a objednávek před Vánocemi rychle přibývá. Proto se jak kapacita evropských výrobců látek, tak i kapacita naší šicí dílny velmi rychle zaplňuje. I když se budeme snažit všem zákazníkům maximálně vyhovět, přesto by se mohlo stát, že by opožděné zakázky mohly být i přes veškerou snahu dokončeny až v lednu.

Milí zákazníci, jestliže tedy potřebujete nové římské rolety, záclony a závěsy ještě do Vánoc, pak NA NIC NEČEKEJTE A VYBERTE SI JE CO NEJDŘÍVE, ABY PAK UŽ NEBYLO POZDĚ!

Náš tip:

 • POZVĚTE SI DESIGNÉRA, který Vám s výběrem dekorací oken pomůže. Více najdete zde: http://www.petros-interier.cz/…signera.html

  nebo:

 • VYBERTE SI NOVÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY V NAŠÍ FIREMNÍ PRODEJNĚ.

  Firemní prodejnu Petroš interier najdete ve Frýdku-Místku v centru Zámeckého náměstí č. 44.

  Telefon na prodejnu: 558 621 819, mobil: 608 479 090.

  Otevírací doba: pondělí až pátek 9 – 17 hodin, sobota 8 – 12 hodin.

Zde nás najdete:

ZDE NÁS NAJDETE. Prodejna Petroš interier se nachází v centrální části Zámeckého náměstí ve Frýdku.
ZDE NÁS NAJDETE. Prodejna Petroš interier se nachází v centrální části Zámeckého náměstí ve Frýdku.
FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER poznáte podle této výkladní skříně.
FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER poznáte podle této výkladní skříně.
ADVENT A VÁNOCE se rychle blíží a zhotovení nových záclon, závěsů a římských rolet zabere určitý čas. Proto s jejich výběrem už neotálejte. Záclony a závěsy na snímku jsou ušity a zřaseny na háčky Mikroflex a zavěšeny na technické neviditelné garnýži.
ADVENT A VÁNOCE se rychle blíží a zhotovení nových záclon, závěsů a římských rolet zabere určitý čas. Proto s jejich výběrem už neotálejte. Záclony a závěsy na snímku jsou ušity a zřaseny na háčky Mikroflex a zavěšeny na technické neviditelné garnýži.
 


 


PLÁNUJETE NOVÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY DO VÁNOC? PAK MÁTE NEJVYŠŠÍ ČAS! | Aktuality
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign