ŽIVÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ: DNES JE DEN, KDY MŮŽETE NAJÍT 1000 KORUN! +INDICIE Č. 3  | Aktuality CZŽIVÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ: DNES JE DEN, KDY MŮŽETE NAJÍT 1000 KORUN! +INDICIE Č. 3  | Aktuality EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

ŽIVÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ: DNES JE DEN, KDY MŮŽETE NAJÍT 1000 KORUN! +INDICIE Č. 3

To se mi líbí

ŽIVÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ: DNES JE DEN, KDY MŮŽETE NAJÍT 1000 KORUN!

+ INDICIE Č. 3

Vážení a milí zákazníci,

v této celkem neveselé době jsme pro Vás připravili zcela originální akci, která Vám snad zpříjemní předvánoční čas. Zapojili jsme se do akce ADVENTNÍ KALENDÁŘ, díky které můžete každý den až do Vánoc vyhrát 1000 korun.

Naše pomyslné políčko živého adventního kalendáře připadá na DNES – ČTVRTEK 3. PROSINCE. Výhru můžete najít už od 9.00 hodin!

Stále ještě máte šanci 1000 korun najít – zatím se to nikomu nepodařilo. Jakmile výhru někdo najde, hned Vám dáme vědět. :) Využijte našich nápovědí ve stylu únikových her… :)

Už nyní je poblíž naší prodejny Petroš interier, která se nachází na ve Frýdku-Místku na Zámeckém náměstí 44, ukrytých 1000 korun. Vaším jediným úkolem je přijít k nám na náměstí a tuto tisícikorunu si najít a vyzvednout. Nebojte se, žádné další otázky ani podmínky to nemá! :)

Přejeme Vám krásný a pohodový Advent a hodně štěstí při hledání. :)

Abyste hledání neměli tak složité, máte od nás tři indicie – každý den jednu.

INDICIE Č. 3:

Ke svátkům patří i vánoční strom – symbol obdarovávání. Přejeme Vám, aby Vám Vaše štědrost a laskavost ke všem živým tvorům přinášela jen potěšení a aby k Vám andělská křídla přivála hodně štěstí a radosti.

PS: Výhru je možné najít v prostoru, který je zachycen na poslední přiložené fotografii. Není třeba nikde hrabat, nic nadzvedávat, ani se ohýbat. Stačí přemýšlet nad indiciemi a dobře se dívat! Najdete malou modrou kartičku, se kterou přijdete k nám do prodejny a my Vám ji bez dalších podmínek vyměníme za bankovku. Jakmile výhru někdo najde, dáme Vám hned vědět. :) Hodně štěstí!

A ještě odkaz na video k akci Adventní kalendář: https://www.facebook.com/…56492466150/

FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER NAJDETE ZDE:

  • Firemní prodejnu Petroš interier najdete ve Frýdku-Místku v centru Zámeckého náměstí č. 44.

Zde nás najdete:

ZDE NÁS NAJDETE. Prodejna Petroš interier se nachází v centrální části Zámeckého náměstí ve Frýdku.
ZDE NÁS NAJDETE. Prodejna Petroš interier se nachází v centrální části Zámeckého náměstí ve Frýdku.
FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER poznáte podle této výkladní skříně.
FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER poznáte podle této výkladní skříně.


INDICIE Č. 1: Prodejna Petroš interier se nachází v centrální části Zámeckého náměstí ve Frýdku poblíž kašny se sochou svatého Floriána.


INDICIE Č. 2: Sváteční adventní atmosféru podtrhuje krásně nasvícená kašna, stromy v jejím okolí i celé Zámecké náměstí.


INDICIE Č. 3: Přejeme Vám, aby Vám Vaše štědrost a laskavost ke všem živým tvorům přinášela jen potěšení a aby k Vám andělská křídla přivála hodně štěstí a radosti. Výhra už je na této fotografii patrná.

 


 


ŽIVÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ: DNES JE DEN, KDY MŮŽETE NAJÍT 1000 KORUN! +INDICIE Č. 3  | Aktuality
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign