Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
JSOU PRO VÁS ZÁCLONY A ZÁVĚSY OŘÍŠKEM? POZVĚTE SI DESIGNÉRA

JSOU PRO VÁS ZÁCLONY A ZÁVĚSY OŘÍŠKEM? POZVĚTE SI DESIGNÉRA

Nevíte si rady s dekorací vašeho okna? Jakou vybrat barvu? Jaký typ zastínění by byl pro vás nejvhodnější? Pozvěte si našeho designéra! Stačí kliknout zde: http://www.petros-interier.cz/…signera.html 
AKCE: K VAŠÍ NOVÉ GARNÝŽI ŘASÍCÍ PÁSKA ZDARMA !!!

AKCE: K VAŠÍ NOVÉ GARNÝŽI ŘASÍCÍ PÁSKA ZDARMA !!!

Profesionální řasící pásky ke každé zakoupené garnýži zdarma! Typ řasící pásky dle vlastního výběru do šířky pásky 50 mm. Množství pásky – dvojnásobek délky garnýže.

Nahlédněte do našeho e-shopu garnýží zde: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/ 
GARNÝŽE FIRENZE - NOVÁ KONCOVKA

GARNÝŽE FIRENZE - NOVÁ KONCOVKA

Máme pro vás novinku: novou koncovku Falco vhodnou pro garnýže Firenze. Nyní ji od nás dostanete za akční zaváděcí cenu. Cena je stejná stejná jako za koncovku Cylindr. Více pod záložkou: Garnýže Firenze nebo zde: http://www.petros-interier.cz/…ze-16mm.html 
NEVIDITELNÉ GARNÝŽE

NEVIDITELNÉ GARNÝŽE

Neviditelné garnýže – to jsou technické vodící lišty. Hlavní výhoda této garnýže spočívá v tom, že ji lze namontovat do stropu, což je mnohdy jediné řešení pro atypické interiéry či situace, kdy potřebujeme mít dekorace dále od okna. Garnýž samotná není v interiéru vidět, dekorace se ušijí tak, že jí dokonale zakrývají. Tyto garnýže zasíláme i na dobírku.

Katalog neviditelných – technických garnýží najdete zde: http://www.petros-interier.cz/…yze-special/

Nahlédněte také do našeho e-shopu garnýží zde: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/ 
NOVINKA - GARNÝŽE FIRENZE

NOVINKA - GARNÝŽE FIRENZE

Představujeme Vám novinku tohoto léta – garnýže Firenze – imitace nerezi o průměru 16 mm v barvě matný chrom. Garnýže obsahují i nové druhy koncovek. Katalog a ceník najdete na stránce: Garnýže firenze. Garnýže zasíláme i na dobírku, poštovné dle délky a váhy.

Pro více informací klikněte zde: http://www.petros-interier.cz/…log/garnyze/

E-shop garnýží nejdete zde: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/ 
DŘEVĚNÉ GARNÝŽE

DŘEVĚNÉ GARNÝŽE

Pro letošní rok jsme pro vás připravili novou nabídku dřevěných garnýží. Prozatím jsou k dodání ve třech barvách – a to za bezkonkurenční cenu. Standardní rozměry a ceník najdete zde: http://www.petros-interier.cz/…arnyze-28mm/

Garnýže zasíláme i na dobírku. Cena poštovného je podle množství a délky garnýží.

Dřevěné garnýže si můžete objednat:

  1. Na e-mailové adrese: info@petros-interier.cz
  2. Pomocí našeho e-shopu garnýží, který najdete zde: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/
  3. Můžete využít služby designéra, který Vám doporučí optimální dekorace pro Vaše okna. Stačí kliknout zde: http://www.petros-interier.cz/…signera.html


 
POZOR: SLEVA 15% NA SKLADOVÉ ZBOŽÍ STÁLE PLATÍ !!!

POZOR: SLEVA 15% NA SKLADOVÉ ZBOŽÍ STÁLE PLATÍ !!!

Slevu 15% poskytujeme na garnýže Bologna a na garnýže Roma při objednávce na dobírku (bez montáže). Všechny uvedené typy garnýží máme skladem. Objednat si je můžete na: info@petros-interier.cz . 
VÝPRODEJ ZÁCLON A VOÁLŮ

VÝPRODEJ ZÁCLON A VOÁLŮ

Dobrý kup! Vyberte si z naší výprodejové nabídky záclon a voálů. Jelikož se jedná o výprodej, před objednávkou se informujte o množství, které máme na skladě.

Navštivte také naši prodejnu ve Frýdku-Místku na Zámeckém náměstí č. 54 – v rohu náměstí vedle vstupu do frýdeckého zámku. 
AKČNÍ SLEVA NA NEREZOVÉ GARNÝŽE !!!

AKČNÍ SLEVA NA NEREZOVÉ GARNÝŽE !!!

Nerezové garnýže jsou prostě „In“. Nyní Vám nabízíme akční slevu 10% na tyčové nerezové garnýže a hranaté nerezové garnýže. Tato nabídka platí při objednávce na dobírku. Ceník a katalog nerezových tyčí o průměru 16 mm najdete na stránce: Nerezové garnýže. Ceník a katalog hranatých nerezových garnýží pak na stránce: Hranaté nerezové garnýže. Pro objednávky a dotazy použijte email: info@petros-interier.cz . 
OBJEVTE NĚCO SUPER - ŘÍMSKÉ ROLETY PRO VAŠE OKNA!

OBJEVTE NĚCO SUPER - ŘÍMSKÉ ROLETY PRO VAŠE OKNA!

Pokud surfujete po tomto webu, určitě hledáte něco suprového pro vaše bydlení! :-) A co takové římské rolety? S řetízkem či provázkem, nebo i na motor? Nic pro nás není nemožné, s šitím roletek máme bohaté mnohaleté zkušenosti a výběr materiálů je veliký.

Pro inspiraci pro vás máme ukázky na stránce: Římské rolety nebo zde:

http://www.petros-interier.cz/…mske-rolety/

Prohlédněte si také novou kolekci materiálů přo římské rolety zde: http://www.petros-interier.cz/…mske-rolety/«« « 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign