Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
HAUTE COUTURE PRO VAŠE OKNA: ZÁCLONY A ZÁVĚSY OD SLAVNÝCH MÓDNÍCH NÁVRHÁŘŮ NYNÍ DOSTANETE I VE FRÝDKU-MÍSTKU

HAUTE COUTURE PRO VAŠE OKNA: ZÁCLONY A ZÁVĚSY OD SLAVNÝCH MÓDNÍCH NÁVRHÁŘŮ NYNÍ DOSTANETE I VE FRÝDKU-MÍSTKU

Teprve několik málo týdnů si u nás můžete vybírat úžasné výrobky ze světa Haute couture. A když používáme označení Haute couture, nemyslíme tím jen prázdnou frázi, ale skutečnou módu pro Vaše okna z ateliérů těch nejlepších světových návrhářů.

Francouzský výraz Haute couture je… 
BLACKOUTOVÉ ZÁVĚSY JAKO INTELIGENTNÍ ZASTÍNĚNÍ ŠKOLNÍCH TŘÍD

BLACKOUTOVÉ ZÁVĚSY JAKO INTELIGENTNÍ ZASTÍNĚNÍ ŠKOLNÍCH TŘÍD

Děti ve škole tráví téměř třetinu dne, musejí se zde soustředit, učit se, podávat výkony. Rozhodně si tedy ve třídách zaslouží mít něco lepšího, než rozvrzané zohýbané žaluzie. (Lhůta od nových žaluzií k těm zohýbaným tu obvykle bývá překvapivě krátká…). Učitelé navíc stále častěji při výuce používají různou promítací techniku, pro kterou rovněž potřebují kvalitní zatemnění.

Školy proto stále častěji přehodnocují svůj přístup k úrovni stínění ve třídách a namísto laciných, ale pro tento účel nepříliš praktických žaluzií pořizují do tříd raději kvalitní závěsy. Uplatnění zde nacházejí především zatemňující – takzvané backoutové závěsy. Ty se vyrábějí ze speciálních materiálů, které mají schopnost zcela, anebo aspoň z velké části, odstínit světlo zvenčí… Více k tomuto tématu čtěte pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…i-tridy.html 
Z LONDÝNA DORAZILA OČEKÁVANÁ LUXUSNÍ KOLEKCE DESIGNERS GUILD

Z LONDÝNA DORAZILA OČEKÁVANÁ LUXUSNÍ KOLEKCE DESIGNERS GUILD

Vážení zákazníci, konečně jsme se dočkali! Do Frýdku-Místku dorazila netrpělivě očekávaná luxusní kolekce prestižní londýnské značky Designers Guild – Podzim 2011.

Na základ kolekce se už nyní můžete podívat na těchto webových stránkách v sekci „značkové kolekce“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…gners-guild/

Skutečnou krásu všech těchto dekoračních látek, závěsů, záclon, koberců, tapet a doplňků však objevíte, až když je uvidíte na vlastní oči a když při prvním dotyku zjistíte, jak jsou úžasně měkké, jemné, kvalitní a mimořádné. Toto se skutečně ani těmi nejlepšími webovými fotografiemi zprostředkovat nedá. :) 
EXKLUZIVNĚ JSME PRO VÁS PŘIVEZLI UKÁZKOVOU SÉRII VZORKŮ ZÁCLON A ZÁVĚSŮ Z KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2011

EXKLUZIVNĚ JSME PRO VÁS PŘIVEZLI UKÁZKOVOU SÉRII VZORKŮ ZÁCLON A ZÁVĚSŮ Z KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2011

Je to tady! Přivezli jsme pro Vás z Německa zbrusu novou kolekci záclon a závěsů pro nadcházející sezonu Podzim/zima 2011. Ačkoliv oficiální cestou vzorky nových materiálů dojdou až v průběhu několika týdnů, my jsme pro Vás zcela exkluzivně osobně přivezli první ukázkovou sérii s předstihem už nyní. 
DIVADELNÍ OPONU V ZÁMKU NOVÝ SVĚTLOV PROVÁZÍ ZAJÍMAVÝ PŘÍBĚH

DIVADELNÍ OPONU V ZÁMKU NOVÝ SVĚTLOV PROVÁZÍ ZAJÍMAVÝ PŘÍBĚH

Zbrusu nová divadelní opona od firmy Petroš interiér začala začátkem letošního září sloužit v zámku Nový Světlov v Bojkovicích u Luhačovic. Tato opona má od svého prvopočátku zajímavý příběh… Více najdete pod záložkou „články“ – sekce divadelní opony, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…m-casem.html 
PLISSÉ: PRAKTICKÁ ALTERNATIVA K ŽALUZIÍM

PLISSÉ: PRAKTICKÁ ALTERNATIVA K ŽALUZIÍM

Nebaví Vás utírat prach na žaluziích? Pak by Vás mohla zaujmout zajímavá alternativa: PLISSÉ. Nabídku jsme nyní rozšířili o zajímavé „kousky“. Více čtěte zde: http://www.petros-interier.cz/…echniky.html 
FRÝDEK-MÍSTEK SE STAL MĚSTEM MÓDY, PŘIVEZLI JSME HAUTE COUTURE PRO VAŠE OKNA

FRÝDEK-MÍSTEK SE STAL MĚSTEM MÓDY, PŘIVEZLI JSME HAUTE COUTURE PRO VAŠE OKNA

Právě jsme do Frýdku-Místku přivezli z Francie skutečný haute couture pro Vaše okna. V naší prodejně nyní dostanete látky od cara francouzského módního průmyslu a jednoho z nejslavnějších světových módních návrhářů PIERRA CARDINA.

Oslavte s námi tento prestižní kontrakt a přijďte si na vlastní oči prohlédnout to nejlepší, co ve světě látek vzniká. Kolekce PIERRE CARDIN DEKORACE, ve které najdete luxusní záclony a závěsy z pera tohoto slavného francouzského módního návrháře, Vás zcela jistě nadchne (podobně jako nás). :)

Více čtěte v sekci „články“, nebo zde: http://www.petros-interier.cz/…se-okna.html 
ZNAČKOVÉ GARNÝŽE MOTTURA, TO JE KLASIKA I VÝSTŘEDNOST

ZNAČKOVÉ GARNÝŽE MOTTURA, TO JE KLASIKA I VÝSTŘEDNOST

Garnýže Mottura mají ono neuchopitelné kouzlo, které si Vás otočí kolem prstu, a Vy budete na první pohled vědět, že „TO JE ONO“

Čtěte zde: http://www.petros-interier.cz/…trednost.php 
ÚŽASNÉ FRANCOUZSKÉ TAPETY VÁS NADCHNOU

ÚŽASNÉ FRANCOUZSKÉ TAPETY VÁS NADCHNOU

Vážení zákazníci,

nabídku pro Vás právě nyní rozšiřujeme o žhavou novinku: Luxusní tapety prestižní francouzské značky Casadeco.

Tyto úžasné tapety jsou celou svou podstatou zaměřeny na náročné spotřebitele, kteří kladou důraz především na krásu, styl a eleganci.

Francouzské značkové tapety Casadeco vyzařují luxus a přepych. Jejich vzory vycházejí z dílen předních francouzských designérů. Rovněž provedení a materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou ve špičkové kvalitě.

Tapety Casadeco v mnoha případech doplňuje také nabídka dekoračních tkanin ve stejném designu a barvách. Tyto závěsové materiály rovněž nesou značku Casadeco. Sladění dekorací ve Vašem interiéru díky tomu může být skutečnou radostí.

Luxusní značkové tapety Casadeco si můžete prohlédnout a objednat ve firemní prodejně Petroš interier, kterou najdete na Zámeckém náměstí (Zámecké ulici) č. 54 ve Frýdku-Místku – v rohu náměstí vedle frýdeckého zámku. Telefon: 558 621 810, mobil: 608 479 090. Otevírací doba: pondělí až pátek 9 – 17 hodin, sobota 8 – 12 hodin.

Náš tip pro Vás: 
PORADNA PRO VÁS: JAK NENALETĚT PŘI VÝBĚRU GARNÝŽE

PORADNA PRO VÁS: JAK NENALETĚT PŘI VÝBĚRU GARNÝŽE

Všimli jsme si, že se poslední dobou se na trhu čím dál častěji vyskytují nejrůznější laciné a často nekvalitní garnýže. Některé firmy navíc při jejich propagaci používají nepříliš férové metody, jak k jejich nákupu zákazníky přesvědčit. Přinášíme Vám proto několik rad, čeho byste si při výběru nových garnýží měli všímat a na co byste si měli dávat pozor, abyste nenaletěli a ušetřili se zklamání.

Více najdete pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…garnyze.html«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 13 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign