Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
PROHLÉDNĚTE SI ZIMNÍ ZAHRADU SE ŽALUZIEMI Z KOLEKCE NATURE STYL

PROHLÉDNĚTE SI ZIMNÍ ZAHRADU SE ŽALUZIEMI Z KOLEKCE NATURE STYL

Teprve nedávno jsme nabídku zajímavých výrobků rozšířili o nové unikátní vertikální žaluzie z kolekce Nature style – ty si však okamžitě začaly získávat srdce zákazníků. Jednou z našich posledních zakázek bylo zastínění velice příjemné zimní zahrady. Podívejte se!

Text s fotografiemi najdete pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…re-styl.html 
ŽALUZIE PRÁVĚ DOSTALY ZCELA NOVÝ ROZMĚR

ŽALUZIE PRÁVĚ DOSTALY ZCELA NOVÝ ROZMĚR

Vážení zákazníci,

právě nyní jsme pro Vás obohatili nabídku stínící techniky o zcela nový a unikátní typ přírodních vertikálních žaluzií z kolekce Nature styl.

Více informací o těchto revolučních žaluziích najdete v sekci „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…-rozmer.html 
OPONA Z NAŠÍ DÍLNY OD NYNĚJŠKA ZDOBÍ KULTURNÍ DŮM V SEDLIŠTÍCH

OPONA Z NAŠÍ DÍLNY OD NYNĚJŠKA ZDOBÍ KULTURNÍ DŮM V SEDLIŠTÍCH

Zajímalo by Vás, jak přichází na svět nová divadelní opona? Jednu takovou jsme zrovna před pár dny dodělali a připravili jsme pro Vás o tom reportáž doplněnou fotografiemi.

Nová opona visí v kulturním domě v obci Sedliště na Frýdecko-Místecku a nahradila původní oponu, která v tomto někdejším kinosálu a současném společenském sálu sloužila celých 35 let.

Celou reportáž najdete pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…listich.html 
STŘIHY NA VAŠE ZÁCLONY A ZÁVĚSY VYRÁBĚJÍ ZLATÉ RUČIČKY. NAPSALY O TOM I NOVINY!

STŘIHY NA VAŠE ZÁCLONY A ZÁVĚSY VYRÁBĚJÍ ZLATÉ RUČIČKY. NAPSALY O TOM I NOVINY!

Vážení zákazníci,

o naší mimořádně šikovné zaměstnankyni, paní Evě Kizekové, která se o splnění Vašich přání stará ve firemní prodejně Petroš interier na Zámeckém náměstí 54 ve Frýdku-Místku – a mimoto u nás také vymýšlí a vyrábí střihy na Vaše záclony, závěsy, římské rolety a další dekorace oken, nyní vyšel moc pěkný článek ve Frýdecko-místeckém a třineckém Deníku. Článek v Deníku vyšel ve čtvrtek 5. května v rubrice „Zlaté ručičky“. Podívejte se!

Článek najdete pod tímto odkazem: http://fm.denik.cz/…0110506.html 
HOTELY, RESTAURACE A FIRMY NYNÍ MAJÍ NOVOU SEKCI

HOTELY, RESTAURACE A FIRMY NYNÍ MAJÍ NOVOU SEKCI

Vážení zákazníci,

díky velkému zájmu o naše výrobky ze strany provozovatelů hotelů a restaurací Vám nyní přinášíme horkou novinku:

Pod záložkou „články“ jsme pro Vás založili úplně novou sekci, která je zaměřena především na hotely, restaurace a další provozovny či firemní prostory.

Najdete zde nejen mnoho zajímavých informací, ale také spoustu fotografií. Můžete si na nich prohlédnout interiéry hotelů, restaurací, sálů, firemních prostor a provozoven, které už zdobí záclony, závěsy, markýzy a další stínící technika z dílny Petroš interier.

Novou sekci pro hotely, restaurace a firmy najdete pod záložkou „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…urace-firmy/ 
NOVÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY VE FOTOGALERII

NOVÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY VE FOTOGALERII

Doplnili jsme fotogalerii o zbrusu nové snímky, podívejte se!

Na nových fotografiích najdete nové záclony, závěsy, římské roletygarnýže. Můžete si zde také prohlédnout interiéry vybavené hitem posledních měsíců – krásným a elegantním Wave systémem. Ve fotogalerii rovněž najdete nové snímky dětských pokojů, obývacích pokojů, ložnic a kuchyní.

Načerpejte u nás inspiraci a dopřejte svým oknům novou jarní garderóbu! K dispozici je Vám zkušený designér Radomír Petroš i celý tým firmy Petroš interier.

Nové záclony, závěsy či garnýže si můžete vybrat také v naší firemní prodejně na Zámeckém náměstí 54 ve Frýdku-Místku (v rohu náměstí vedle frýdeckého zámku). 
JAK SI CO NEJLÉPE VYBRAT MARKÝZY? PORADÍME VÁM

JAK SI CO NEJLÉPE VYBRAT MARKÝZY? PORADÍME VÁM

Jaro je skoro tady, teplé dny už na sebe jistě nenechají dlouho čekat. Je tedy nejvyšší čas začít s jarními přípravami. Dobrým začátkem může být třeba pořízení nové markýzy na Vaši zahradu, balkón, terasu nebo restaurační zahrádku.

Jak si ale markýzu vybrat? Na co byste si při tom měli dát pozor? A na co nezapomenout? Odpovědi na všechny tyto otázky a spoustu inspirativních fotografií najdete ve zbrusu novém tématu týdne, tentokrát na téma markýzy.

Téma: Markýzy nejsou k zahození, aneb Přivítejte jaro pod markýzou najdete pod záložkou články, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…arkyzou.html 
PŘIVEZLI JSME PRO VÁS NOVÉ TRENDY A VZORY

PŘIVEZLI JSME PRO VÁS NOVÉ TRENDY A VZORY

Vážení zákazníci, přivezli jsme pro vás nejnovější trendy a zbrusu nové vzory dekoračních tkanin.

Právě před několika dny jsme se vrátili z největšího mezinárodního veletrhu bytového textilu na světě – veletrhu Heimtextil ve Frankfurtu nad Mohanem. Setkali jsme se tam s řadou obchodních partnerů z celého světa – a od nich jsme pro Vás přivezli spoustu vzorků nových látek, nápadů a novinek.

Móda se mění, máme pro vás novinky! Čtěte zde: http://www.petros-interier.cz/…-trendy.html 
VÝPRODEJ TECHNICKÝCH GARNÝŽÍ TERST 7300

VÝPRODEJ TECHNICKÝCH GARNÝŽÍ TERST 7300

Právě nyní můžete získat takzvané neviditelné garnýže – technické garnýže Terst 7300 za zvýhodněné ceny ve výprodeji.

Po mnoha letech používání těchto technických garnýží jsme se rozhodli ukončit jejich prodej. Jde o jeden z nejpoužívanějších profilů. Za dobu trvání firmy jsme těchto garnýží prodali desítky tisíc metrů. Nyní jsme však po důkladném otestování začali dovážet nový, ještě kvalitnější systém profilů pod označením Terst 7350. Tento nový systém je pevnější a má větší nosnost závěsů. Navíc při přišroubování na strop nezůstává mezi stropem a profilem mezírka, kterou jsme případně museli zatmelovat – jak jsme byli zvyklí u garnýží Terst 7300. V neposlední řadě pak nový typ technických garnýží Terst 7350, na rozdíl od původního typu Terst 7300, lze využít také k zavěšení Wave systému, který je čím dál oblíbenější.

Proto jsme se nyní rozhodli doprodat zbytky technických garnýží Terst 7300 za akční výprodejové ceny. Po vyprodání těchto garnýží už budeme nabízet pouze nový typ Terst 7350.

Více informací a ceny získáte zde: http://www.petros-interier.cz/…cke-garnyze/

Garnýže si můžete také objednat v našem e-shopu, který najdete pod záložkou e-shop, nebo pod tímto odkazem: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/…cke-garnyze/ 
JAK JE TO S CENAMI ZÁCLON A ZÁVĚSŮ A JAK SI SPOČÍTAT SPOTŘEBU MATERIÁLU?

JAK JE TO S CENAMI ZÁCLON A ZÁVĚSŮ A JAK SI SPOČÍTAT SPOTŘEBU MATERIÁLU?

Zbrusu nové téma týdne! Tentokrát je ryze praktické…

Naše prodavačky se občas setkávají s tím, že se zákazníkovi zdá cena za metr dekorační látky přiměřená a vyhovující. Zákazník popíše, že si na své okno z této látky představuje krásně bohatě nařasené záclony či závěsy, které by měly zakrývat celou okenní stěnu o velikosti dejme tomu 4,5×2,5 metru. Prodavačka spočítá spotřebu látky, sdělí zákazníkovi výslednou cenu – načež ten, i když se mu původně cena za metr látky zdála dobrá, prohlásí, že „tolik peněz by za záclony a závěsy nikdy neutratil“. Zdá se Vám to legrační? Pokud ano, pak nejste sami. :-)

Jak je to tedy s cenami záclon a závěsů? Proč jsou některé tak drahé a jiné levné? A jak si spočítat, kolik látky budete na své záclony a závěsy potřebovat a kolik asi Vaše nové záclony a závěsy budou stát?

Čtěte nové téma týdne. Najdete ho v sekci „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…terialu.html«« « 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign