Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
VÝPRODEJ TECHNICKÝCH GARNÝŽÍ TERST 7300

VÝPRODEJ TECHNICKÝCH GARNÝŽÍ TERST 7300

Právě nyní můžete získat takzvané neviditelné garnýže – technické garnýže Terst 7300 za zvýhodněné ceny ve výprodeji.

Po mnoha letech používání těchto technických garnýží jsme se rozhodli ukončit jejich prodej. Jde o jeden z nejpoužívanějších profilů. Za dobu trvání firmy jsme těchto garnýží prodali desítky tisíc metrů. Nyní jsme však po důkladném otestování začali dovážet nový, ještě kvalitnější systém profilů pod označením Terst 7350. Tento nový systém je pevnější a má větší nosnost závěsů. Navíc při přišroubování na strop nezůstává mezi stropem a profilem mezírka, kterou jsme případně museli zatmelovat – jak jsme byli zvyklí u garnýží Terst 7300. V neposlední řadě pak nový typ technických garnýží Terst 7350, na rozdíl od původního typu Terst 7300, lze využít také k zavěšení Wave systému, který je čím dál oblíbenější.

Proto jsme se nyní rozhodli doprodat zbytky technických garnýží Terst 7300 za akční výprodejové ceny. Po vyprodání těchto garnýží už budeme nabízet pouze nový typ Terst 7350.

Více informací a ceny získáte zde: http://www.petros-interier.cz/…cke-garnyze/

Garnýže si můžete také objednat v našem e-shopu, který najdete pod záložkou e-shop, nebo pod tímto odkazem: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/…cke-garnyze/ 
JAK JE TO S CENAMI ZÁCLON A ZÁVĚSŮ A JAK SI SPOČÍTAT SPOTŘEBU MATERIÁLU?

JAK JE TO S CENAMI ZÁCLON A ZÁVĚSŮ A JAK SI SPOČÍTAT SPOTŘEBU MATERIÁLU?

Zbrusu nové téma týdne! Tentokrát je ryze praktické…

Naše prodavačky se občas setkávají s tím, že se zákazníkovi zdá cena za metr dekorační látky přiměřená a vyhovující. Zákazník popíše, že si na své okno z této látky představuje krásně bohatě nařasené záclony či závěsy, které by měly zakrývat celou okenní stěnu o velikosti dejme tomu 4,5×2,5 metru. Prodavačka spočítá spotřebu látky, sdělí zákazníkovi výslednou cenu – načež ten, i když se mu původně cena za metr látky zdála dobrá, prohlásí, že „tolik peněz by za záclony a závěsy nikdy neutratil“. Zdá se Vám to legrační? Pokud ano, pak nejste sami. :-)

Jak je to tedy s cenami záclon a závěsů? Proč jsou některé tak drahé a jiné levné? A jak si spočítat, kolik látky budete na své záclony a závěsy potřebovat a kolik asi Vaše nové záclony a závěsy budou stát?

Čtěte nové téma týdne. Najdete ho v sekci „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…terialu.html 
ZÁCLONY, ZÁVĚSY A ŘÍMSKÉ ROLETY VE VAŠÍ JÍDELNĚ

ZÁCLONY, ZÁVĚSY A ŘÍMSKÉ ROLETY VE VAŠÍ JÍDELNĚ

Prostor, který je určen pro jídlo, mívá v domě čestné místo. Vždy tomu tak ale nebylo. „Nejsou tak dávno doby, kdy se mnoha lidem zdály dlouhé elegantní záclony a závěsy „jen do jídelny“ jaksi nepatřičné,“ zavzpomínal designér Radomír Petorš. Co si o tom myslíte Vy?

A hodí se do jídelny i římské rolety? Jaká specifika mívají dekorace v jídelnách? Na co se soustředit při výběru záclon a závěsů do jídelny? Odpovědi na všechny tyto otázky přináší designér v tématu pro tento týden: Tipy a nápady pro stínění Vaší jídelny.

Téma týdne „Záclony, závěsy a římské rolety ve Vaší jídelně“ najdete v sekci články, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…aslouzi.html 
JAK OBLÉKNOUT KUCHYŇSKÉ OKNO, ABY BYLO "IN"?

JAK OBLÉKNOUT KUCHYŇSKÉ OKNO, ABY BYLO "IN"?

Máte v kuchyni okno, ze kterého se rádi díváte ven? Potřebovali byste na něj dekoraci, ale nechcete si zastínit výhled? Nechcete, aby Vám na kuchyňské lince překážely cípy záclony či závěsu? Nemůžete se rozhodnout, jestli zvolit záclony, závěsy, nebo raději římské rolety?

Podívejte se, jak elegantně je možné tento problém vyřešit! Přinášíme Vám zbrusu nové téma týdne: Zastínění oken v kuchyních.

Designér Vám poradí, co je na kuchyňská okna nejlepší, jak skloubit praktickou a estetickou stránku stínění. Prohlédnout si můžete fotografie interiérů a dekorací, které vyšly z naší dílny. Porovnat můžete výhody římské rolety, překřížené záclony, klasické rovné záclonyzávěsu.

Téma: „Jak obléknout kuchyňské okno: praktické jsou římské rolety i překřížené záclony“ najdete v sekci Články, nebo pod tímto odkazem:

http://www.petros-interier.cz/…zaclony.html 
CO NA KOUPELNOVÉ OKNO: ZÁCLONY, ZÁVĚSY NEBO ŘÍMSKÉ ROLETY?

CO NA KOUPELNOVÉ OKNO: ZÁCLONY, ZÁVĚSY NEBO ŘÍMSKÉ ROLETY?

Má Vaše koupelna ještě pořád nahatá okna? Nevíte si rady, jestli na koupelnová okna použít spíše záclony, závěsy, římské rolety, nebo třeba bambusové žaluzie? Přemýšlíte, jestli se do Vašeho bazénu hodí spíše záclony a závěsy, nebo raději římské rolety?

Nechejte se inspirovat hezkými fotografiemi i radami designéra. Zajímavé povídání s celou řadou fotografií najdete v sekci „články“, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…zaluzie.html

Ukázky stínění pocházejí z dílny firmy Petroš interier. 
ZÁCLONY A ZÁVĚSY V DĚTSKÝCH POKOJÍCH

ZÁCLONY A ZÁVĚSY V DĚTSKÝCH POKOJÍCH

Přinášíme nové téma týdne: Záclony a závěsy v dětských pokojích

V sekci „články“ najdete zbrusu nový příspěvek „Jak na dětské záclony a závěsy? I děti potřebují stínění…“. Najdete v něm spoustu inspirace a hezkých fotografií. Klikněte zde: http://www.petros-interier.cz/…stineni.html 
VÁNOČNÍ DÁREK OD NÁS: MÓDNÍ ČASOPIS PRO VAŠE OKNA

VÁNOČNÍ DÁREK OD NÁS: MÓDNÍ ČASOPIS PRO VAŠE OKNA

Vážení zákazníci, jako dárek k letošním Vánocům a jako poděkování za Vaši přízeň jsme pro Vás na tomto webu připravili zbrusu novou sekci ČLÁNKY.

Najdete tu spoustu zajímavostí, novinek a především krásných fotografií. Články jsou zcela nově o fotografie doplněny přímo v textu, takže hned všechno názorně uvidíte! Fotografie jsou navíc podrobně popsány. Můžete si na nich prohlédnout různé detaily i celé interiéry. Nahlédnete do mnoha pokojů i kanceláří a uvidíte tam ukázky realizací, které vyšly z naší dílny. Dočtete se, proč designér navrhnul právě tu – kterou dekoraci. Texty jsou přehledně členěny podle témat – stačí kliknout na to, co Vás zajímá.

Zkrátka zapomenete, že jste na internetu – budete mít pocit, že si prohlížíte MÓDNÍ ČASOPIS PRO VAŠE OKNA.

Sekci Články najdete na horní liště nebo zde: http://www.petros-interier.cz/texty.html 
NOVÁ KOLEKCE MATERIÁLŮ NA ŘÍMSKÉ ROLETY JE SKUTEČNĚ PARÁDNÍ !

NOVÁ KOLEKCE MATERIÁLŮ NA ŘÍMSKÉ ROLETY JE SKUTEČNĚ PARÁDNÍ !

Připravili jsme pro vás žhavou novinku: Exkluzivní kolekci naprosto mimořádných látek vhodných pro římské rolety.

Tyto nádherné, neobyčejně kvalitní a velmi exkluzivní dekorační tkaniny jsme pro vás dovezli od našich prestižních a exkluzivních zahraničních dodavatelů. Sestavili jsme z nich naprosto mimořádnou kolekci látek, které jsou svým vzhledem i vlastnostmi předurčeny pro římské rolety a japonské stěny, mohou se však samozřejmě použít i na klasické záclony či závěsy – záleží jen na přání a představě každého zákazníka.

Látky, které jsme zařadili do kolekce pro římské rolety, stojí na TOP žebříčku luxusních dekoračních tkanin na nejvyšších příčkách. Vyrábějí je pro nás prestižní špičkoví evropští výrobci. Pro některé z nich je firma Petroš interier výhradním dovozcem pro Českou republiku – tyto látky pak tedy v jiných českých obchodech nedostanete. 
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE OSLOVÍ SVOU PRAKTIČNOSTÍ A SVIŽNOSTÍ

ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE OSLOVÍ SVOU PRAKTIČNOSTÍ A SVIŽNOSTÍ

Půvab záclony a praktičnost žaluzií u nás nyní dostanete v jednom.

Záclonové žaluzie jsou velmi praktickým stínícím prvkem. Zastínění tvoří svislé lamely, které jsou pomocí speciální pásky spojeny se záclonou. Lamely se, stejně jako jiné vertikální žaluzie, pohybují v horní vodící liště. Naklápěním lamel je možné si zvolit míru zastínění: při rozevření lamel okno zastiňuje pouze záclona, přičemž lamely jsou v této pozici pouze málo patrné. Zaklápěním lamel je pak možné množství světla regulovat od mírného přistínění až do téměř úplného zatemnění. 
PROVÁZKOVÉ ŽALUZIE JSOU ESTETICKÉ A ORIGINÁLNÍ

PROVÁZKOVÉ ŽALUZIE JSOU ESTETICKÉ A ORIGINÁLNÍ

Právě nyní zavádíme do prodeje žhavou novinku: provázkové žaluzie.

Provázkové žaluzie osloví zejména ty, kdo kolem sebe mají rádi nové a neokoukané doplňky. Provázkové žaluzie svým vzhledem připomínají už známější provázkové záclony. Zatímco se však provázkové záclony vyrábějí (podobně jako ostatní záclony) ve větších šířích, provázkové žaluzie tvoří pásy o šířce 89 milimetrů.«« « 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign