Vyhledávač CZ Facebook EN
 
 
foto

Radomír Petroš

Majitel firmy, designer
Tel.: 602 518 067
e-mail: info@petros-interier.cz

Radomír Petroš firmu Petroš interiér založil krátce po sametové revoluci v roce 1992. V počátcích se zabýval převážně montážemi různých druhů žaluzií, zákazníci však stále častěji poptávali závěsy, záclony, rolety či garnýže. Firma proto postupně víc a více směřovala právě tímto směrem. Návrhy z dílny firmy Petroš interiér slavily veliký úspěch – a to jak mezi zákazníky, kteří se na firmu i po letech opakovaně obracejí s dalšími zakázkami, tak i na různých designerských a interiérových soutěžích. Radomír Petroš je inženýr – strojař, svému oboru se ale věnoval jen poměrně krátce - pouze do té doby, než objevil půvab a krásu světa dekorací. Své technické vzdělání však ve firmě uplatňuje vymýšlením nejrůznějších zlepšováků na pracovních strojích, díky kterým pak švadlenky dokáží vykouzlit prvotřídní dekorace. Mezi jeho koníčky patří vodáctví, turistika, lyžování, cestování, Tai Chi.


 
 
foto

Jana Rumianová

Propagace, marketing
Tel.: 602 608 105
e-mail: jana.rumianova@seznam.cz

Služebně nejmladším členem týmu je Jana Rumianová. Stará se o náplň a správné fungování firemního webu, zpracování fotografií, textů i grafickou podobu veškerých firemních dokumentů, připravuje reklamní kampaně, spravuje databázi klientů a vytváří pro ně motivační programy, vyhledává příležitosti a novinky na trhu, monitoruje konkurenci. Ve firmě Petroš interiér je zaměstnána teprve krátce. Předtím, než se stala právoplatnou členkou týmu, už ale s firmou na vytváření jejích reklamních kampaní, propagačních materiálů a náplni webových stránek řadu let spolupracovala externě. V minulosti mnoho let pracovala jako redaktorka regionálních novin a jako tisková mluvčí větších institucí. Několik let se také zabývala barvovým poradenstvím. Mezi její koníčky patří sport a chovatelství – zejména pak koček plemene ragdoll, má chovatelskou stanici Athena choco.


 
 
foto

Jana Rucká

Administrativní pracovnice
Tel.: 608 479 090
558 621 819
e-mail: info@petros-interier.cz

V týmu firmy Petroš interiér je doslova „základním kamenem“, pracuje tu už osm let. Stará se o veškerou administrativu, vyřizování objednávek i případných reklamací. Důležitou součástí její práce je rovněž internetový prodej a v neposlední řadě také komunikace s dodavateli, a to i cizojazyčná. Mezi její koníčky patří četba, plavání, turistika, vysokohorská turistika a cestování.