Vyhledávač CZ Facebook EN

MIX STYLŮ

Jistým specifikem může být mix stylů – světoví módní návrháři a designéři tento styl v jarní sezóně 2011 celkem výstižně pojmenovali Mix Mash. Mix stylů má svá pravidla a mohou se do něj s úspěchem pustit skutečně jen ti, kdo jsou obdařeni vysokou mírou citu a vkusu. Nedoporučuje se přitom mixovat více než dva různé styly, přičemž jeden ze stylů by měl být dominantní a v rámci druhého stylu byste měli používat pouze solitéry, které na pozadí jiného stylu svým zvláštním a neopakovatelným způsobem vyniknou. Můžete tak například do ultramoderního interiéru jako centrální solitér zasadit kvalitní orientální koberec, nebo třeba masivní starožitný lustr.

Pokud tedy seberete odvahu a do mixu se pustíte, výsledek může být velmi trendový a celkový dojem naprosto fantastický! Jestliže v interiéru používáte více stylů, při domluvě návštěvy designéra je vhodné upřesnit, o mix kterých stylů jde a který z nich je dominantní.

MIX KLASICKÉHO A MODERNÍHO STYLU. Dominantním stylem je v tomto interiéru klasický styl a ten je velmi citlivě doplněn moderními prvky, jako je například jednoduchá světlá kožená sedací souprava s proskleným konferenčním stolem. Záclony a závěsy v tomto interiéru jsou z dílny Petroš interier.
MIX KLASICKÉHO A MODERNÍHO STYLU. Dominantním stylem je v tomto interiéru klasický styl a ten je velmi citlivě doplněn moderními prvky, jako je například jednoduchá světlá kožená sedací souprava s proskleným konferenčním stolem. Záclony a závěsy v tomto interiéru jsou z dílny Petroš interier.
TAKÉ V TOMTO INTERIÉRU JE DOMIMANTNÍ KLASICKÝ STYL, který je doplněn moderními prvky. Záclony a závěsy v tomto interiéru byly rovněž vyrobeny v dílně Petroš interier.
TAKÉ V TOMTO INTERIÉRU JE DOMIMANTNÍ KLASICKÝ STYL, který je doplněn moderními prvky. Záclony a závěsy v tomto interiéru byly rovněž vyrobeny v dílně Petroš interier.
MIX KLASICKÉHO A MODERNÍHO STYLU, dominantní je v tomto případě moderní styl. Moderní základ interiéru, který tvoří lesklá dlažba, moderní okna, styl výmalby či moderní postel, ozvláštňují solitérní kusy, jako je komoda, zrcadlo ve zdobném rámu či křišťálový lustr v čistě klasickém stylu. Designér Radomír Petroš do tohoto interiéru navrhnul moderní záclony a závěsy, které ještě více zdůrazňují moderní styl na úkor klasického.
MIX KLASICKÉHO A MODERNÍHO STYLU, dominantní je v tomto případě moderní styl. Moderní základ interiéru, který tvoří lesklá dlažba, moderní okna, styl výmalby či moderní postel, ozvláštňují solitérní kusy, jako je komoda, zrcadlo ve zdobném rámu či křišťálový lustr v čistě klasickém stylu. Designér Radomír Petroš do tohoto interiéru navrhnul moderní záclony a závěsy, které ještě více zdůrazňují moderní styl na úkor klasického.

Náš tip:

 


zpět na články