NABÍZÍME NOVINKU: VENKOVNÍ ROLETY SUNSTOP  | Aktuality CZNABÍZÍME NOVINKU: VENKOVNÍ ROLETY SUNSTOP  | Aktuality EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

NABÍZÍME NOVINKU: VENKOVNÍ ROLETY SUNSTOP

To se mi líbí

Nabízíme novinku: Venkovní rolety SunStop

Tyto rolety jsou tvarově stabilní, odolné, mají dlouhou životnost a jsou částečně průhledné.

= Rolety SunStop jsou určeny pro venkovní použití. Instalují se zvenčí do okenního rámu. Hlavním účelem těchto rolet je ochrana interiéru před tepelným slunečním zářením a ztlumení ostrého slunečního světla na optimální míru.

= Rolety se skládají z hliníkové toče (hřídele) o průměru 38 mm, na kterou je upevněna a natočena speciální tkanina SunStop.

= Toč s tkaninou je uschována v hliníkové kazetě, která chrání výrobek před nepřízní počasí a významně tak prodlužuje jeho životnost, a mimoto také díky elegantnímu tvaru přispívá k perfektnímu vzhledu výrobku.

Tkaniny pro rolety SunStop

= Rolety SunStop jsou vyrobeny ze speciální exteriérové tkaniny Soltis, která se vyrábí v řadě barev a odstínů. Látka je určena pro venkovní použití, čemuž odpovídá technologie výroby.

= Základní osnova z polyesterového vlákna je po utkání fixována a rovnoměrně napínána speciální technologií „precontraint“ tak, aby bylo dosaženo maximální tvarové stability v podélném i příčném směru.

= Poté je tkanina opatřena ochrannou vrstvou PVC, která zaručuje 100% odolnost a dlouhou životnost i v náročných venkovních podmínkách.

= Základní rozdělení tkanin Soltis je na řadu 86 s menší hustotou tkaní a na hustěji tkanou řadu 92.

= Pozoruhodnou vlastností tkaniny Soltis je to, že díky cílené perforaci je částečně průhledná a umožňuje tak přirozený vizuální kontakt uživatelů s venkovním prostorem, ale zároveň zadrží až 90% tepelného záření.

= Rolety SunStop byly podřízeny základní myšlence: „Maximální kvalita a účinnost za dostupnou cenu.“

Rolety SunStop si můžete objednat:

  1. Na e-mailové adrese: info@petros-interier.cz .
  2. Pomocí jednoduché e-objednávky, kterou na tomto webu najdete pod záložkou kontakty – nebo zde: http://www.petros-interier.cz/kontakt.html .
  3. Můžete využít služby designéra, který Vám doporučí optimální dekorace pro Vaše okna. Stačí kliknout zde: http://www.petros-interier.cz/…signera.html – nebo na banner „Objednejte si designera“ na tomto webu.


Ochranná kazeta na roletu SunStop.


Roleta SunStop na střešním okně.


Detail spodního profilu.


Detail bočního vedení.

 


 


NABÍZÍME NOVINKU: VENKOVNÍ ROLETY SUNSTOP  | Aktuality
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign