Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
PŘIŠLY NOVÉ DĚTSKÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY

PŘIŠLY NOVÉ DĚTSKÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY

  • Uvažujete o tom, že byste pořídili nové záclony a závěsy pro své ratolesti? Pak jste tady na správném místě.

Právě jsme totiž ze zahraničí dovezli několik překrásných kolekcí na dětské záclony a závěsy a doplnili tak velkou nabídku těch stávajících.

Mezi novými vzory najdete rozličné dětské motivy od tradičních zvířecích přes mořský svět, různá auta a letadla až po „cestovatelské“ náměty.

Tyto dětské záclony a závěsy jsou tak okouzlující, že když je viděli naši zákazníci, někteří hned zalitovali, že zrovna v rodině nemají žádné malé děti a že tyto krásné dětské záclony a závěsy nemají pro koho pořídit. :-)

Za zmínku stojí také poměrně nedostatkové dětské blackoutové závěsy – tedy závěsy s dětskými motivy, které nepropouštějí světlo a jsou určené k zatemnění místností. Tyto blackoutové dětské závěsy u nás najdete s potiskem aut, letadel a zvířátek. 
PŘIVEZLI JSME PRO VÁS NOVÉ TRENDY NA ROK 2014

PŘIVEZLI JSME PRO VÁS NOVÉ TRENDY NA ROK 2014

Stejně jako každoročně jsme pro Vás i začátkem letošního roku přivezli horké módní novinky, trendy, a především zbrusu nové vzory záclon a závěsů na sezonu 2014.

Ptáte se, odkud že přivážíme módní trendy?

Je to z největší evropské výstavy zaměřené na bytový textil – z veletrhu Heimtextil ve Frankfurtu nad Mohanem. Naši příznivci už vědí, že se vždy začátkem každého nového roku mohou těšit na žhavé novinky – zbrusu nové vzory, barvy, látky i tapety. Nejinak je tomu i letos – a opět se skutečně máte na co těšit! :-)

Více informací najdete v sekci „články“, nebo zde: http://www.petros-interier.cz/…ok-2014.html 
CHCETE OBDAROVAT SVÉ BLÍZKÉ? DÁRKOVÝ POUKAZ JE IDEÁLNÍ

CHCETE OBDAROVAT SVÉ BLÍZKÉ? DÁRKOVÝ POUKAZ JE IDEÁLNÍ

Vážení zákazníci,

hledáte dárek pro své blízké? Víme, jak je někdy těžké vybrat ideální dárek a strefit do gusta jiného člověka. A vůbec nejtěžší je to u výrobků, kde hrají roli barvy, vzory a móda.

Rádi bychom Vám s tím pomohli. Proto jsme pro Vás připravili perfektní řešení: Krásně, důstojně a profesionálně zpracované DÁRKOVÉ POUKAZY na nákup zboží v naší prodejně na Zámeckém náměstí (Zámecké ulici) č. 54 ve Frýdku-Místku.

Vyhnete se nejistotě, jestli jste vybrali dobře. Dárkovým poukazem nemůžete šlápnout vedle. Váš milý obdarovaný od Vás dostane hodnotný dárek, který jej překvapí a potěší, ale přitom si pak bude moci sám vybrat přesně to, co se mu líbí.

  • Nelámejte si zbytečně hlavu zbytečnostmi. Neriskujte, že se Váš dárek nebude líbit. Dárkový poukaz je dobrým řešením – a každého potěší.


 
JAK SI VYBRAT ZÁCLONY DO OBÝVÁKU

JAK SI VYBRAT ZÁCLONY DO OBÝVÁKU

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás zbrusu nový článek na téma: Jak si vybrat záclony do obýváku. Je to nesmírně živé téma, což dokazuje Vaše každodenní poptávka po tomto zboží. Věříme, že Vás nový článek s fotografiemi zaujme a přinese Vám mnoho inspirace a potěšení.

Článek najdete v sekci Články, nebo pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…obyvaku.html

…Každá paní domu si přeje, aby byl obytný prostor, ve kterém se potkává celá rodina i přátelé, krásný, útulný a reprezentativní. Proto obývací pokoj zařizuje s největší pečlivostí. Skutečná třešinka na dortu však přichází až na závěr – ve chvíli, kdy je třeba vybrat nové záclony a závěsy do obýváku. Podívejme se tedy blíže na téma Záclony do obýváku 
PŘEJEME VÁM ÚSPĚŠNÝ ROK 2014

PŘEJEME VÁM ÚSPĚŠNÝ ROK 2014

Milí zákazníci a přátelé,

děkujeme Vám za přízeň a přejeme
Vám, Vašim blízkým i Vašim milým oknům
příjemné Vánoce a do roku 2014
hodně zdraví, štěstí, úspěchů a pohody.

Tým firmy Petroš interier 
NA CO SE VÁS ZEPTAJÍ V PRODEJNĚ, AŽ SI PŘIJDETE VYBRAT SVÉ NOVÉ GARNÝŽE, ZÁCLONY A ZÁVĚSY

NA CO SE VÁS ZEPTAJÍ V PRODEJNĚ, AŽ SI PŘIJDETE VYBRAT SVÉ NOVÉ GARNÝŽE, ZÁCLONY A ZÁVĚSY

Máte v úmyslu v dohledné době vyrazit do města a vybrat si své nové garnýže, záclony a závěsy přímo ve firemní prodejně Petroš interier? Právě pro Vás jsme připravili přehled, na co byste měli znát odpověď, aby byl Váš výběr úspěšný hned napoprvé.

Co byste si tedy měli rozmyslet a změřit, než si půjdete do prodejny pro své nové garnýže, záclony a závěsy?

Více informací najdete zde: http://www.petros-interier.cz/…-zavesy.html 
BLACKOUTOVÉ ZÁVĚSY - ZATEMNĚNÍ, KTERÉ SE LÍBÍ

BLACKOUTOVÉ ZÁVĚSY - ZATEMNĚNÍ, KTERÉ SE LÍBÍ

Zajímá Vás, jak velkou tmu můžete mít v místnosti, když použijete blackoutové – tedy zatemňující závěsy? Pro Vaši představu jsme se to pokusili zdokumentovat… Pro více informací se podívejte do sekce Články, nebo klikněte sem: http://www.petros-interier.cz/…se-libi.html 
ZASKOČILO VÁS ÚMORNÉ VEDRO? VÍME, CO PROTI NĚMU POMÁHÁ

ZASKOČILO VÁS ÚMORNÉ VEDRO? VÍME, CO PROTI NĚMU POMÁHÁ

Možná i Vás zaskočily neobyčejně horké letní dny, kdy slunce pálí, teplota přesahuje třicítku, všude je horko a není kam před vedrem utéct… Právě v této situaci naši zákazníci neobyčejně oceňují výhody speciálních venkovních rolet SunStop, které jsou vyrobeny zejména jako ochrana před sluncem a horkem – ZADRŽÍ AŽ 90% TEPLA OD SLUNCE. Kromě toho jejich velkou výhodou je, že zároveň propuštějí vzduch a uvidíte přes ně ven. A nemusíte se ničeho obávat – rolety SunStop vypadají velmi elegantně, moderně a designově.

Více se o roletách SunStop dovíte v sekci Články, nebo zde: http://www.petros-interier.cz/…-pomaha.html 
PŘIVÍTEJTE LÉTO POD MARKÝZOU

PŘIVÍTEJTE LÉTO POD MARKÝZOU

Kdo by neměl rád hřejivé letní dny korunované zahradním grilováním a příjemným posezením s přáteli? Prázdniny jsou tu, je tedy ideální čas myslet na pořízení markýzy na Vaši zahradu, balkón, terasu či restaurační zahrádku…

Více o markýzách čtěte zde: http://www.petros-interier.cz/…arkyzou.html 
VYBÍRAT MŮŽETE Z NOVÝCH TYPŮ GARNÝŽÍ

VYBÍRAT MŮŽETE Z NOVÝCH TYPŮ GARNÝŽÍ

Na přání zákazníků jsme do sortimentu garnýží zařadili hned dvě horké novinky:

Garnýže Bologna LUX nyní i v matně stříbrné barvě

Garnýže Bologna LUX o průměru 25 mm, které dosud znáte jen v barvě Mosaz antik, u nás od nynějška dostanete i v matně stříbrné barvě Chrom satina. Ceny u této nové varianty zůstávají stejné, na jaké jste byli zvyklí u garnýží Bologna LUX doposud.

Kulaté drážkované garnýže Palermo

Druhou novinkou jsou zcela nové garnýže Palermo. Jsou to kulaté garnýže s drážkou na jezdce o průměru 20 mm a v nabídce jsou k uchycení do stropu i do stěny. Tyto garnýže můžete dostat v kuse až do délky 4 metry. Vybrat si můžete buď v barvě mosaz antik (starozlaté), nebo ve stříbrné barvě Chrom mat.«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 13 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign