Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
PROVÁZKOVÉ ŽALUZIE JSOU ESTETICKÉ A ORIGINÁLNÍ

PROVÁZKOVÉ ŽALUZIE JSOU ESTETICKÉ A ORIGINÁLNÍ

Právě nyní zavádíme do prodeje žhavou novinku: provázkové žaluzie.

Provázkové žaluzie osloví zejména ty, kdo kolem sebe mají rádi nové a neokoukané doplňky. Provázkové žaluzie svým vzhledem připomínají už známější provázkové záclony. Zatímco se však provázkové záclony vyrábějí (podobně jako ostatní záclony) ve větších šířích, provázkové žaluzie tvoří pásy o šířce 89 milimetrů. 
VLÁMSKÉ SKLADY DODÁVAJÍ DEKORACÍM ŠMRNC

VLÁMSKÉ SKLADY DODÁVAJÍ DEKORACÍM ŠMRNC

Záclony a závěsy s vlámskými sklady působí vždy elegantně a profesionálně

Vlámské sklady na zácloně či závěsu vytvářejí pravidelné romantické řasení. Záclony a závěsy nařesené vlámskými sklady vypadají luxusně a profesionálně. Díky speciální technice je možné zvolit bohatost řasení i to, na kterém místě vzoru se přesně sklady budou nacházet. 
GARNÝŽE BOLOGNA NYNÍ MŮŽETE DOSTAT V NOVÉ PODOBĚ

GARNÝŽE BOLOGNA NYNÍ MŮŽETE DOSTAT V NOVÉ PODOBĚ

Efektní garnýže z naší nabídky jsou nyní ještě „vychytanější“. Na světových trzích jsme pro Vás objevili další vylepšení!

Připravili jsme další novinku pro náročné zákazníky: dvoutyčové garnýže Bologna v provedení LUX.

Pro dvoutyčové garnýže Bologna jsme začali dovážet nové typy úchytů, které umožňují použít obě tyče současně o průměru 25 milimetrů. Prozatím úchyty pro tyto dvoutyčové garnýže umožňovaly pouze variantu, kdy přední tyč měla průměr 25 milimetrů a zadní tyč jen 16 milimetrů. Od nynějška však náročnějším zákazníkům můžeme nabídnout i variantu, kdy budou mít obě tyče průměr 25 milimetrů. Takto poskládané garnýže mají řadu výhod. Především vypadají ještě o hodně elegantněji, než dosavadní varianta se dvěma průměry tyčí. Mimoto se zadní tyč nebude prohýbat ani při šířce garnýže 240 centimetrů. 
JAPONSKÉ STĚNY OSLŇUJÍ ELEGANCÍ I VARIABILITOU

JAPONSKÉ STĚNY OSLŇUJÍ ELEGANCÍ I VARIABILITOU

Zajímavou alternativou k roletám, závěsům či žaluziím mohou být japonské posuvné panelové stěny. Japonské stěny vycházejí z mnoho tisíc let testované tradice. Japonské stěny jsou zároveň funkční i velmi krásné a elegantní. Na jejich zhotovení můžeme použít širokou škálu dekoračních tkanin od lehounkých průsvitných záclon až po pevné neprůhledné závěsové materiály.

Japonské stěny jsou velmi variabilní. Hodí se na zastínění oken, předělení místností, zakrytí různých policových systémů či šaten, své využití mohou najít jak v domácnostech, tak i v restauracích, zdravotnických zařízeních, praktické mohou být v kancelářích pro variabilní oddělení pracovních míst a podobně. 
ZÁCLONY A ZÁVĚSY DOSTALY NOVOU PODOBU: WAVE SYSTÉM

ZÁCLONY A ZÁVĚSY DOSTALY NOVOU PODOBU: WAVE SYSTÉM

Firma Petroš interiér představuje žhavou novinku ve stylu řasení záclon a závěsů – Wave systém.

Anglický výraz wave znamená vlna. Jak už sám název napovídá, pod názvem Wave systém se skrývá dokonalé, pravidelné a perfektně stejnoměrné zvlnění záclony či závěsu. Při použití tohoto systému látka nevytváří sklady, jak tomu bylo až dosud, nýbrž hladké pozvolné vlny – a to po celé své výšce. Záclony a závěsy díky tomu vypadají neustále dokonale upravené, a to nejen bezprostředně po pověšení, ale i při běžném provozu. Záclony a závěsy se i při použití wave systému mohou normálně zatahovat a roztahovat. Tím, že jsou záclony a závěsy beze skladů, dají se také snadněji udržovat a žehlit. 
ŘÍMSKÉ ROLETY? JEDINĚ OD FIRMY PETROŠ INTERIÉR

ŘÍMSKÉ ROLETY? JEDINĚ OD FIRMY PETROŠ INTERIÉR

10 důvodů, proč si pořídit římské rolety právě od firmy Petroš interiér:

1. Nabízíme obrovský výběr materiálů pro římské rolety. U nás si můžete vybrat mezi stovkami dezénů v mnoha tisících barevných kombinacích.

2. Se šitím římských rolet máme patnáctileté zkušenosti.

3. Pro římské rolety používáme kvalitní kazetový systém zajišťující vytahování římské rolety vzhůru dokonale rovnoměrně.

4. Jako první v České republice jsme pro římské rolety začali používat EASY WASH SYSTÉM pro snadné praní římských rolet. 
PRANÍ ŘÍMSKÉ ROLETY JE OD NYNĚJŠKA HRAČKOU

PRANÍ ŘÍMSKÉ ROLETY JE OD NYNĚJŠKA HRAČKOU

Vážení zákazníci, jako jedni z prvních na českém trhu jsme za vás vyřešili nevýhodu, s níž se setkáváme u římských rolet. Touto nevýhodou je poněkud větší časová náročnost při praní římské rolety. Žádejte systém Excluziv easy wash!

Při použití běžného mechanismu, který pro římské rolety nabízí drtivá většina českých firem, je totiž nutné před praním z římské rolety ručně vytáhnout vodící provázky a po vyprání pak následně provázky do římské rolety zase natáhnout. Firma Petroš interiér nyní přichází s převratnou novinkou pro římské rolety: systémem EXCLUZIV EASY WASH s řetízkovým ovládáním a s možností jednoduchého praní. 
ROLETOŽALUZIE: DALŠÍ PŘEVRATNÁ NOVINKA !

ROLETOŽALUZIE: DALŠÍ PŘEVRATNÁ NOVINKA !

Přicházíme s další převratnou novinkou: nabídkou ROLETOŽALUZIÍ. Jedná se o propracovnaný systém, který kombinuje praktičnost žaluzií, eleganci rolet a vzdušnost dekoračních záclon. Obdivuhodné možnosti roletožaluzií jsou dány originální koncepcí, která spočívá v pravidelném střídání průhledných a neprůhledných pruhů látky. Překrytím dvou vrstev látky dochází k prolínání pruhů. 
NABÍZÍME NOVINKU: VENKOVNÍ ROLETY SUNSTOP

NABÍZÍME NOVINKU: VENKOVNÍ ROLETY SUNSTOP

Tyto rolety jsou tvarově stabilní, odolné, mají dlouhou životnost a jsou částečně průhledné.

Jsou určeny pro venkovní použití. Instalují se zvenčí do okenního rámu. Hlavním účelem těchto rolet je ochrana interiéru před tepelným slunečním zářením a ztlumení ostrého slunečního světla na optimální míru. 
PŘIDALI JSME NOVÉ SNÍMKY

PŘIDALI JSME NOVÉ SNÍMKY

Římské rolety – Wave systém – atypická okna – japonské stěny – závěsy a záclony – v domácích interiérech i v luxusní kanceláři – to všechno jsou rubriky v naší fotogalerii, kde najdete zbrusu nové snímky.

Klikněte zde: http://www.petros-interier.cz/…fotogalerie/«« « 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign