Vyhledávač CZ Facebook EN

Garnýže Bologna nyní můžete dostat v nové vylepšené podobě

Efektní dvoutyčové garnýže z naší nabídky jsou nyní ještě „vychytanější“. Na světových trzích jsme pro Vás objevili další vylepšení!

Připravili jsme další novinku pro náročné zákazníky: dvoutyčové garnýže Bologna v provedení LUX. Díky novým úchytům od nynějška může mít na této garnýži i zadní (záclonová) tyč širší průměr. Takto sestavená garnýž vypadá ještě luxusněji než dosud.

Pro dvoutyčové garnýže Bologna jsme začali dovážet nové typy úchytů, které umožňují použít obě tyče současně o průměru 25 milimetrů. Prozatím úchyty pro tyto dvoutyčové garnýže umožňovaly pouze variantu, kdy přední tyč měla průměr 25 milimetrů a zadní tyč jen 16 milimetrů. Od nynějška však náročnějším zákazníkům můžeme nabídnout i variantu, kdy budou mít obě garnýžové tyče průměr 25 milimetrů.

DVOUTYČOVÉ GARNÝŽE BOLOGNA s novým typem úchytů, díky kterým nyní můžete mít obě tyče o stejném, větším průměru 25 milimetrů.
DVOUTYČOVÉ GARNÝŽE BOLOGNA s novým typem úchytů, díky kterým nyní můžete mít obě tyče o stejném, větším průměru 25 milimetrů.

Takto poskládané garnýže mají řadu výhod. Především vypadají ještě o hodně elegantněji, než dosavadní varianta se dvěma průměry tyčí. Mimoto se zadní tyč nebude prohýbat ani při šířce garnýže 240 centimetrů.

Pro jednotyčové garnýže Bologna o průměru 25 milimetrů jsme rovněž začali dovážet nový druh úchytů. Tyto nové úchyty jsou elegantnější a mají i větší nosnost. Garnýžové tyče v tomto případě zůstávají stejné.

NOVÉ ÚCHYTY pro garnýže Bologna mají oproti původnímu typu elegantnější tvar a větší nosnost.
NOVÉ ÚCHYTY pro garnýže Bologna mají oproti původnímu typu elegantnější tvar a větší nosnost.

Garnýže Bologna jsou velice efektní tyčové garnýže s kvalitní povrchovou úpravou mosaz antik neboli patinovaná mosaz, přičemž garnýže s touto povrchovou nejsou pouhým pohledem rozeznatelné od garnýží z pravé mosazi. Tyto garnýže se hodí zejména do klasických interiérů a jejich výhodou je to, že unesou i těžké závěsy.

TOTO JE PŮVODNÍ ÚCHYT pro garnýže Bologna. Je uzpůsoben pro přední tyč o průměru 25 milimetrů, ale zadní - záclonová tyč má průměr pouze 16 milimetrů. Jiný tvar má také ta část úchytu, která se dotýká zdi.
TOTO JE PŮVODNÍ ÚCHYT pro garnýže Bologna. Je uzpůsoben pro přední tyč o průměru 25 milimetrů, ale zadní – záclonová tyč má průměr pouze 16 milimetrů. Jiný tvar má také ta část úchytu, která se dotýká zdi.

Ke garnýžím Bologna si podle vlastního vkusu můžete zvolit z celé řady různých koncovek. Ty jsou stejné pro původní variantu těchto garnýží i pro variantu Bologna LUX.

KE GARNÝŽÍM BOLOGNA si můžete podle vlastního vkusu vybrat nejrůznější více či méně zdobné koncovky.
KE GARNÝŽÍM BOLOGNA si můžete podle vlastního vkusu vybrat nejrůznější více či méně zdobné koncovky.
KONCOVKY garnýží Bologna jsou velmi estetické a bytelné.
KONCOVKY garnýží Bologna jsou velmi estetické a bytelné.
KULATÁ KONCOVKA ELEGANT pro garnýže Bologna.
KULATÁ KONCOVKA ELEGANT pro garnýže Bologna.
KULATÁ KONCOVKA pro garnýže Bologna.
KULATÁ KONCOVKA pro garnýže Bologna.
NĚKTERÉ KONCOVKY pro garnýže Bologna jsou velmi dekorativní a ozdobné.
NĚKTERÉ KONCOVKY pro garnýže Bologna jsou velmi dekorativní a ozdobné.
OZDOBNÁ KONCOVKA pro garnýže Bologna.
OZDOBNÁ KONCOVKA pro garnýže Bologna.
STŘÍDMĚJŠÍ VARIANTA KONCOVKY pro garnýže Bologna.
STŘÍDMĚJŠÍ VARIANTA KONCOVKY pro garnýže Bologna.
VÁLCOVITÁ KONCOVKA pro garnýže Bologna.
VÁLCOVITÁ KONCOVKA pro garnýže Bologna.
TATO JEDNODUCHÁ KONCOVKA pro garnýže Bologna se většinou používá na zadní záclonovou garnýžovou tyč.
TATO JEDNODUCHÁ KONCOVKA pro garnýže Bologna se většinou používá na zadní záclonovou garnýžovou tyč.
GARNÝŽE BOLOGNA se vyrábějí i v jednotyčové a dvoutyčové variantě. V tomto případě si k ní paní domu vybrala jednotyč s koncovkou ve tvaru válečku.
GARNÝŽE BOLOGNA se vyrábějí i v jednotyčové a dvoutyčové variantě. V tomto případě si k ní paní domu vybrala jednotyč s koncovkou ve tvaru válečku.

Garnýže Bologna si můžete objednat:

  1. Na e-mailové adrese: info@petros-interier.cz .
  2. Pomocí jednoduché e-objednávky, kterou na tomto webu najdete pod záložkou kontakty – nebo zde: http://www.petros-interier.cz/kontakt.html .
  3. Pomocí našeho e-shopu garnýží zde: http://www.garnyzezaclonyrolety.cz/…ux-komplety/
  4. Můžete využít služby designéra, který Vám doporučí optimální dekorace pro Vaše okna. Stačí kliknout zde: http://www.petros-interier.cz/…signera.html – nebo na banner „Objednejte si designera“ na tomto webu.
 


zpět na články