Římské rolety, záclony, závěsy  CZŘímské rolety, záclony, závěsy  EN Facebook Petroš interiér
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Aktuality

To se mi líbí
NOVINKA: KRÁSNÁ DESIGNOVÁ KOVOVÁ TĚŽÍTKA NA ŘÍMSKÉ ROLETY

NOVINKA: KRÁSNÁ DESIGNOVÁ KOVOVÁ TĚŽÍTKA NA ŘÍMSKÉ ROLETY

Vážení zákazníci,

opět pro Vás máme novinku: krásná designová kovová těžítka na římské rolety a ke krásným těžítkům také perfektně vypadající nové kovové řetízky.

Vaše římské rolety teď mohou vypadat ještě dokonaleji! 
PŘINÁŠÍME NOVINKU: TYČOVÉ GARNÝŽE PALERMO S DRÁŽKOU

PŘINÁŠÍME NOVINKU: TYČOVÉ GARNÝŽE PALERMO S DRÁŽKOU

Vážení zákazníci,

OPĚT PRO VÁS MÁME NOVINKU. JSOU TO KULATÉ TYČOVÉ GARNÝŽE PALERMO S DRÁŽKOU.

Tyto garnýže sobě slučují výhody tyčových garnýží a výhody technických garnýží:

  • Především vypadají velice hezky. Mají velice pěknou a kvalitní povrchovou úpravu a solidní průměr 20 mm. Můžete je tedy zavěsit na elegantní konzoly do stěny tak, jako jiné ozdobné tyčové garnýže.
  • Zároveň však v sobě mají pojezdovou drážku s lehce se pohybujícími teflonovými jezdci k zavěšení záclon a závěsů – takže je klidně můžete namontovat i na nenápadné úchyty do stropu jako velmi hezké technické garnýže.
  • Můžete je také použít všude tam, kde by garnýžové kroužky překážely nebo se nehodily stylově.
  • Jednoduché elegantní garnýže Palermo budou vyhovovat všem, kdo chtějí mít kvalitní tyčové garnýže, u kterých vyžadují moderní dizajn.


 
PŘIJĎTE SI VYBRAT SVŮJ DEKORAČNÍ POLŠTÁŘ

PŘIJĎTE SI VYBRAT SVŮJ DEKORAČNÍ POLŠTÁŘ

Vážení zákazníci,

ve firemní prodejně Petroš interier pro Vás nyní máme velmi hezké a kvalitní DEKORAČNÍ POLŠTÁŘE.

  • Přijďte si vybrat příjemný doplněk do svého bytu. Hodí se také jako skvělý dárek pro Vaše blízké!

Vybrat si můžete buď polštáře s náplní, nebo jen samotné potahy. Rozměry polštářů jsou cca 40×40 nebo cca 50×50 podle typu. Náplně jsou vyrobeny z kvalitního plátna a trvanlivé výplně. 
OBLIEKAME VAŠE OKNÁ AJ NA SLOVENSKU

OBLIEKAME VAŠE OKNÁ AJ NA SLOVENSKU

Vážení zákazníci,

bývate na Slovensku? Máte na Slovensku chatu či chalupu? Využite toho, že to k Vám máme blízko! Sídlime takmer na česko-slovenskej hranici a radi k Vám na Slovensko prídeme s ponukou záclon, závesov a tieniacej techniky. Z Frýdku-Místku to k Vám máme len kúsok – mnohokrát dokonca bližšie, než na niektoré miesta v Čechách.

V porovnaní s mnohými slovenský firmami Vám ponúkame vysokú kvalitu a podstatne lepšie ceny. Mnoho slovenských zákazníkov už tieto výhody objavilo. Exkluzívne zákaznícke zázemie sme sformovali predovšetkým na južnom Slovensku a v okolí Bratislavy, kam vždy radi znova prichádzame. Nezostaňte teda pozadu. Objavte výhody cezhraničnej spolupráce aj Vy!

Oblečte svoje okná u firmy Petros interiér. Vyberte si svoje nové luxusné záclony, závesy a tieniacu techniku.

Môžete navštíviť našu firemnú predajňu na Zámockom námestí (Zámocké ulici) 54 vo Frýdku-Místku. Výhodnejšie však pre Vás bude, keď si pozvete jedného z najskúsenejších českých dizajnérov Radomíra Petroše k sebe domov. Dizajnér k Vám privezie obrovskú ponuku záclon a závesov a Vy si tak budete môcť nové dekorácie okien a tieniacu techniku vybrať v pohodlí vlastného domova. Viac informácií o návšteve dizajnéra nájdete tu: http://www.petros-interier.cz/…signera.html

Nie ste si istí? Prezrite si FOTOGALÉRIU záclon, závesov a rímskych roliet, ktoré sme už skôr pre našich zákazníkov ušili. Fotogalériu nájdete tu: http://www.petros-interier.cz/…fotogalerie/

Nezabudnite sa pozrieť aj na REFERENCIE-Z ohlasu našich zákazníkov – nájdete tu mnoho odkazov, ktoré tu pre Vás naši milí zákazníci zanechali. Referencie nájdete tu: http://www.petros-interier.cz/…kazniku.html 
VITRÁŽKOVÉ ZÁCLONY MAJÍ DALŠÍ VYCHYTÁVKY. PŘIVEZLI JSME NOVÉ ZBOŽÍ !

VITRÁŽKOVÉ ZÁCLONY MAJÍ DALŠÍ VYCHYTÁVKY. PŘIVEZLI JSME NOVÉ ZBOŽÍ !

Vážení zákazníci,

máme pro Vás opět nové vitrážkové záclony. Většinu z nich jsme přivezli od německého dodavatele, takže se můžete spolehnout na jejich dobrou kvalitu. Kromě toho mají naše vitrážkové záclony i spoustu „vychytávek“, které Vám s nimi značně usnadní manipulaci:

Jednou z vychytávek je například 
PŘIŠLY NOVÉ DĚTSKÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY

PŘIŠLY NOVÉ DĚTSKÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY

  • Uvažujete o tom, že byste pořídili nové záclony a závěsy pro své ratolesti? Pak jste tady na správném místě.

Právě jsme totiž ze zahraničí dovezli několik překrásných kolekcí na dětské záclony a závěsy a doplnili tak velkou nabídku těch stávajících.

Mezi novými vzory najdete rozličné dětské motivy od tradičních zvířecích přes mořský svět, různá auta a letadla až po „cestovatelské“ náměty.

Tyto dětské záclony a závěsy jsou tak okouzlující, že když je viděli naši zákazníci, někteří hned zalitovali, že zrovna v rodině nemají žádné malé děti a že tyto krásné dětské záclony a závěsy nemají pro koho pořídit. :-)

Za zmínku stojí také poměrně nedostatkové dětské blackoutové závěsy – tedy závěsy s dětskými motivy, které nepropouštějí světlo a jsou určené k zatemnění místností. Tyto blackoutové dětské závěsy u nás najdete s potiskem aut, letadel a zvířátek.«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 21 » »»  


Římské rolety, záclony, závěsy
© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign